خرید تضمینی گندم کشور از فردا آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: خرید تضمینی گندم با برداشت نخستین خوشه‌های طلایی گندم در بخش پیشین شهرستان راسک در جنوب استان سیستان و بلوچستان از دوشنبه هفتم فروردین‌ آغاز می‌شود.


سازمان دامپزشکی کشور در ایام نوروز تعطیل نیست

طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی سازمان دامپزشکی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان که از ۱۳ اسفند سال گذشته شروع شده تا روز عید سعید فطر سال جاری ادامه دارد.


محدودیتی در توزیع سیب و پرتقال با قیمت مصوب وجود ندارد

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: توزیع سیب و پرتقال بدون محدودیت با قیمت مصوب تا پایان فروردین انجام می‌شود و محدودیتی در این خصوص نداریم.


صادرات پرتقال ایرانی به چین

یک مقام مسئول از صادرات پرتقال به چین خبر داد و گفت: این محموله در قالب نمونه بوده و برای دریافت مجوزهای بهداشتی و قرنطینه‌ای، کشف قیمت و بازخوردگیری از مصرف‌کنندگان به این کشور ارسال شد.


توزیع میوه طرح تنظیم بازار، در استان تهران آغاز شده است

مدیر سازمان تعاون روستایی استان تهران از توزیع میوه طرح تنظیم بازار در این استان خبر داد و گفت: توزیع میوه طرح تنظیم بازار در استان تهران آغاز شده است.


افزایش پدیده‌ای به نام خرید دانه‌ای میوه در آستانه شب عید

بررسی‌های میدانی و تحلیل چالش‌های بازار میوه‌وتره‌بار از علل افزايش نامتعارف قيمت ها در طول زنجيره عرضه، نشان از کاهش خرید میوه و تربار در سبد خانوار را دارد.


میوه شب عید ۱۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی اعلام کرد میوه شب عید ۱۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد و قیمت بازار هم در واقع، میانگین نرخ‌های موجود خواهد بود.


واردات گوشت با کیفیت تازه از رومانی و استرالیا از هفته آینده

رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده‌های خام دامی گفت: از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می‌شود.


امنیت زیستی حلقه اقتصادی امنیت غذایی است

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در اولین کنگره ملی مراکز جهاد کشاورزی گفت: امنیت زیستی حلقه اقتصادی امنیت غذایی است.


تامین و توزیع ۱۴ هزارو ۶۰۰ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در تهران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع ۴ هزار و ۵۰۰تن گوشت قرمز منجمد در سطح فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار و اصناف خبر داد.