ظرفیت نیروگاه نکا ۴۸۴ مگاوات افزایش می‌یابد

مجری طرح نیروگاه‌های گازی شرکت برق حرارتی گفت: در حال حاضر عملیات شمع‌ریزی بخش گاز و بخار این پروژه ۴۸۴ مگاواتی به صورت همزمان آغاز شده است.


درخواست لغو تصویب‌نامه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان

رئیس کل سازمان خصوصی سازی از درخواست وزارت امور اقتصادی و دارایی برای لغو تصویب‌نامه تخصیص سهام عدالت به جاماندگان خبر داد.


دو پیش شرط مهم برای رونق اقتصادی در سال جاری

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران می‌گوید که تنش زدایی از روابط بین الملل و تلاش برای بهبود فضای کسب و کار، دو اولویتی هستند که نحوه پیگیری آن‌ها، تصویر اقتصاد ایران در سال ۱۴۰۲ را تشکیل می‌دهد.


واریز یارانه ۱۵۰هزارتومانی ویژه رمضان تکذیب شد

سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با بیان اینکه قرار نیست در فروردین ماه مبلغ اضافه‌ای به حساب افراد یارانه‌بگیر واریز شود، گفت: تلاش بر این است یارانه فروردین ماه در همان بازه زمانی ماهانه پرداخت شود.


افزایش حمایت نظام مالیاتی برای رشد تولید در سال جدید

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: براساس رویکرد حمایت از مشاغل کوچک و حمایت از تولید، کاهش هفت درصدی نرخ مالیات واحدهای تولیدی در قانون بودجه سال جدید گنجانده شده است.


افزایش سرمایه‌گذاری خارجی در دولت سیزدهم نسبت به دولت گذشته

وزیر اقتصاد با اشاره به افزایش سرمایه‌گذاری خارجی در دولت سیزدهم نسبت به دولت گذشته، گفت: میزان سرمایه‌گذاری سال گذشته دو برابر سال آخر دولت قبل بود.


حمایت از دانش‌بنیان‌ها کلید اقتصاد پایدار در سالی که گذشت

بر اساس منویات مقام معظم رهبری، واحدهای تحقیق و توسعه نقش مهمی در دستیابی به هدف بهبود کیفیت، کاهش هزینه‌ها و رقابت‌پذیری محصولات در عرصه تولید دارند.


مهار تورم؛ هدف دارایی ارزشمند برای اقتصاد کشور/ مهار تورم و رشد تولید در گرو چیست؟

مهار تورم و رشد تولید مسئله ای پیچیده است که باید با اولویت و اهتمام بالایی دنبال شود و لازم است تمام دستگاه‌های دولتی و حتی بخش خصوصی پای کار بیایند.


جزئیات بسته‌های سرمایه‌گذاری 10 میلیارد دلاری مناطق آزاد در 1402/ عبدالملکی:‌ بازاریابی بین‌المللی جدی دنبال می‌شود

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد برنامه سال ۱۴۰۲ را آماده کردن بسته‌های سرمایه گذاری به ارزش ۱۰ میلیارد دلار برای جذب سرمایه گذار اعلام کرد و گفت:‌ در مناطق آزاد ۳۵۰ بسته سرمایه گذاری فراهم شده و این فرصت‌های سرمایه‌گذاری از …


کمبودی در تامین مرغ و خرما ماه مبارک رمضان وجود ندارد

دو مقام مسئول اعلام کردند کمبودی در تامین مرغ و خرما ماه مبارک رمضان وجود ندارد.