قدرت پدافند هوایی نتیجه اعتماد نسل جوان است

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش گفت: قدرت کنونی نیروی پدافند هوایی ارتش نتیجه اعتماد و ارج نهادن به ظرفیت های نسل جوان است.


هیچ محدودیتی برای گسترش مناسبات با کشورهای همسایه قائل نیستیم

محمد بن عبدالعزیز الخلیفی وزیر مشاور در امور خارجی قطر که به تهران سفر کرده است عصر امروز با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون روابط دو جانبه و منطقه …


اقتدار ایران در جهان به اثبات رسیده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتقاء توان دفاعی باعث اقتدار جمهوری اسلامی شده و امروز این اقتدار در جهان به اثبات رسیده است.


پاسخ مناسب برای هر تهدیدی از سوی دشمن را داریم

فرمانده پایگاه هوایی وحدتی دزفول با بیان اینکه در شرایط تحریم در حوزه نیروی هوایی به معنای واقعی تهدید را به فرصت تبدیل کردیم، گفت: برای هر تهدیدی پاسخ مناسب داریم.


امروز وظیفه ماست که مردم را پای‌کار علم و فناوری بیاوریم

رئیس سازمان بسیج علمی با اشاره به اینکه وظایفه ماست که مردم را پای‌کار علم و فناوری بیاوریم، گفت: امسال از ۱۵۰۰ مؤسسه دانش‌بنیان در مراکز رشد حمایت شد.


اقتدار جمهوری اسلامی در جهان به اثبات رسیده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتقاء توان دفاعی باعث اقتدار جمهوری اسلامی و امروز این اقتدار در جهان به اثبات رسیده است.


آمادگی‌های ارتش به حد اعلای خود رسیده است/ باید اقتدار ایران بیش از پیش به جهانیان نشان داده شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: قطعاً آمادگی‌های ارتش به حد اعلای خود رسیده و هم‌رزمان بنده در جای جای اقیانوس‌ها و دریاها حضور چشمگیری دارند.


هیچ تهدیدی نیروی دریایی ارتش را از انجام مأموریت‌هایش بازنمی‌دارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش، گفت: هیچ تهدیدی ما را از مسیر و مأموریتی که داریم بازنداشته و نه‌ تنها عقب نرفتیم، بلکه جلوتر نیز رفته‌ایم.


وحیدی: وزارت کشور برای حل مشکلات حضور میدانی دارد

وزیر کشور گفت: این وزارتخانه همواره سعی کرده به خوبی به وظایف خود عمل کرده و در میدان باشد تا بتواند امکانات را برای رفع مشکلات بسیج کند.


نیروی زمینی در سال ۱۴۰۱ اشرار و تجزیه‌طلبان را ناکام گذاشت

فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی به مناسبت آغاز سال نو تاکید کرد: کارکنان این نیرو در سال ۱۴۰۱ اشرار و تجزیه‌طلبان را ناکام گذاشتند.