فقط نیمی از جنگنده‌های اف۳۵ ارتش آمریکا قابل استفاده است

پنتاگون می گوید تنها نیمی از ناوگان جت جنگنده اف ۳۵ آمریکا آماده ماموریت‌های نظامی است.


آمریکا هر زمان که بخواهد به حملات به پایگاه‌هایمان در سوریه و عراق پاسخ می دهد

سخنگو و هماهنگ کننده امور راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد، واشنگتن هر زمان و هر طور که بخواهد به هرگونه هدف‌گیری نیروهای آمریکایی در پایگاه‌های غیرقانونی این کشور در سوریه و عراق پاسخ خواهد داد.


تیراندازی‌های جمعی مرگبار در آمریکا در سال جاری از ۲۰۲۲ پیشی گرفت

آمار رسمی نشان می‌دهد تعداد تیراندازی‌های جمعی مرگبار که از ابتدای سال جاری میلادی در آمریکا رخ داده، نسبت به مدت مشابه در سال گذشته (۲۰۲۲) افزایش یافته است.


بایدن: نتانیاهو را به زودی دعوت نمی‌کنم

هرج و مرج و اشفتگی در سرزمین های اشغالی و تل آویو به قدری است که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا می گوید بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به این زودی به واشنگتن دعوت نمی‌کند.


اوکراین با خاک یکسان شده/ شاید انتخابات ۲۰۲۴ در کار نباشد

رئیس جمهور سابق آمریکا یک بار دیگر با ادبیاتی متفاوت مدعی شد که اگر او همچنان رئیس جمهور این کشور بود، برای مذاکرات صلح در اوکراین تنها به ۲۴ ساعت نیاز داشت.


ادعاهای رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا علیه برنامه هسته ای ایران

ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در جلسه استماع کنگره آمریکا در هراس از پیشرفت برنامه هسته ای ایران مدعی شد ایران ظرف چند هفته می تواند مواد کافی برای بمب هسته ای داشته باشد.


بایدن از نتانیاهو برای سفر به آمریکا دعوت نکرده است

اخبار منتشر شده درباره احتمال سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به آمریکا تکذیب شد.


ابراز نگرانی آمریکا از تعمیق روابط روسیه و ایران

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در تداوم هراس واشنگتن از تعمیق روابط تهران - مسکو در واکنش به ادعای روزنامه وال استریت ژورنال، از تعمیق روابط این دو کشور باز هم ابراز نگرانی کرد.


تیراندازی در مدرسه ای در آمریکا هفت کشته بر جا گذاشت؛ ۳ کودک در میان قربانیان

در تداوم خشونت های مسلحانه بی پایان در آمریکا، مقامات آمریکایی اعلام کردند که بر اثر تیراندازی در مدرسه ای در نشویل در ایالت تنسی هفت نفر شدند.


سریال خروج قطارها از ریل در آمریکا؛ این‌بار سرما مانع حریق شد

در ادامه خروج سریالی قطارها از ریل در آمریکا، یک قطار باری حامل مواد شیمیایی، متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی کانادا در داکوتای شمالی از ریل خارج شد.