باید پیام شهیدان را به درستی بشنویم و از آن بهره گیریم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهدا و ایثارگران تاکید کردند که باید پیام شهیدان را به درستی بشنویم و از آن برای آبادی دنیا و آخرت بهره گیریم.


آغاز اولین همایش نظارت انتخاباتی شورای نگهبان در مشهد/ وزرای کشور و اطلاعات میهمانان روز اول

نخستین همایش اعضای هیات‌های نظارت استانی سراسر کشور با شعار «انتخابات قوی، منظم و موثر» از صبح امروز به مدت دو روز در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.


خطیب نماز جمعه این هفته تهران مشخص شد

نماز جمعه این هفته تهران، به امامت آیت الله کاظم صدیقی در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.


حضور قالیباف در مراسم افتتاحیه نهمین مجمع پارلمانی بریکس

رئیس مجلس شورای اسلامی با استقبال مقامات مجلس ملی آفریقای جنوبی برای شرکت در مراسم افتتاحیه نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس وارد سالن اصلی این مجمع شد.


بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته مشتری پهپادهای ما هستند

فرمانده اسبق سپاه پاسداران گفت: سرریز فناوری‌های دفاعی باید به بخش خصوصی وارد شود تا با بهره‌گیری از پیشرفت‌های صنعت دفاعی کاستی‌های حوزه غیردفاعی را برطرف کنیم.


رهبری فرمودند من مردم کرمان را دوست دارم

سخنگوی سپاه از پاسخ مقام معظم رهبری به اعلام اشتیاق و لحظه شماری مردم کرمان و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی برای زیارت معظم له خبر داد.


باید در حوزه اشتغال افراد تحصیلکرده تلاش شود/ توانایی حل مشکلات کشور را داریم

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در موضوع اشتغال، دو سوم از استان های کشور مشکلی ندارند و از وضعیت بحرانی به وضعیت عادی رسیده ایم گفت: فقط در حوزه اشتغال افراد تحصیلکرده باید تلاش شود.


ادای احترام اعضای مجلس خبرگان به بنیانگذار انقلاب اسلامی

اعضای مجلس خبرگان رهبری با حضور در مرقد امام راحل، به بنیانگذار جمهوری اسلامی ادای احترام کردند.


خودتحقیری جریان غربگرا؛ اعتمادی که هیچگاه برای خودی ها نبود

غربگراها در دوران ۸ سال ریاست جمهوری حسن روحانی تمام نگاه خود را به خارج از کشور و به‌ ویژه آمریکا گره زدند، در چنین شریطی طبیعی است که هیچگاه نتوانست به توان داخلی اعتماد کند.


روزنامه‌های امروز در سرمقاله‌های خود چه نوشتند؟

با مرور سرمقاله و یادداشت‌های روز روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور، مطالبی از جمله مسئله مهاجران؛ ترفند دشمن برای ایجاد جبهه جدید، تجربه جنگ برای رسیدن به قله، ارامنه قره‌باغ قربانی غربگرایی پاشینیان به چشم می‌خورد.