دادستان کل کشور: تدابیر پیشگیرانه و اعمال وظیفه مقتدرانه فراجا ستودنی است

دادستان کل کشور در دیدار با فرمانده کل انتظامی کشور با تقدیر از عملکرد فراجا بر افزایش تعامل و همکاری بین دستگاهی تاکید کرد.


اژه‌ای: دشمنان به نزاع شیعه و سنی دل بسته‌اند/ باید وحدتی مثال‌زدنی داشته باشیم

رئیس قوه قضاییه گفت: اینکه مطابق آمار ارائه شده بالغ بر ۹۰ درصد از مصوبات سفر استانی هیئت عالی قضایی به استان کردستان، عملیاتی یا تکمیل شده، موضوع بسیار خوشایند و شایسته تقدیری است.


اجرای حکم قصاص قاتل سرباز شهید مختوم‌نژاد در زندان

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم قصاص نفس قاتل سرباز وظیفه شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد به درخواست اولیای دم، در زندان اجرا شد.


مسئولان قضایی باید ورود مجدانه‌تری به مقوله تخریب ابنیه داشته باشند

رئیس قوه قضائیه گفت: همه دستگاه‌ها موظفند از آثار و ابنیه تاریخی مرتبط با حوزه‌های کاری خود محافظت و صیانت کنند و مسئولان قضایی باید ورود مجدانه‌تری به مقوله تخریب ابنیه داشته باشند.


دادگاه مطبوعات ملزم به تبعیت از نظر هیات منصفه نیست

هیات عمومی دیوان عالی کشور با صدور رای وحدت رویه‌ای اعلام کرد که دادگاه مطبوعات الزامی به تبعیت از نظر هیأت منصفه موضوع قانون مطبوعات ندارد.


مواضع رییس جمهور در نیویورک جای تقدیر دارد/ تشکیل پرونده برای فرزندان یک مقام ارشد قضائی

سخنگوی قوه قضاییه از اتخاذ تدابیر انقلابی رییس جمهور در نیویورک تقدیر کرد و گفت: مواضع ایشان در اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و  قرآن کریم، جای تقدیر و تشکر دارد.


دستور رئیس قوه قضاییه درباره پرونده خنثی‌سازی ۳۰ انفجار در تهران

رئیس قوه قضاییه گفت: به فضل پروردگار و در نتیجه رهنمودهای مقام معظم رهبری و هوشیاری و بصیرت مردم و هم‌افزایی و مجاهدت‌های نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی، توطئه‌های دشمنان برای ناامن کردن کشور در این مقطع زمانی، خنثی شد.


رسیدگی‌های پزشکی به زندانیان ثبت می‌شود

اداره کل زندان‌های استان تهران ضمن تکذیب خبر فوت زندانی، فرامرز جاویدزاد به دلیل عدم ارائه خدمات درمانی در ندامتگاه اوین، اعلام کرد: رسیدگی درمانی از حقوق تثبیت شده زندانیان است.


استانداردسازی جرثقیل‌های برجی، اجباری شد

دادستان تهران گفت: در نتیجه پیگیری دادستانی تهران و برگزاری جلسات متعدد با دستگاه‌های متولی، استانداردسازی جرثقیل‌های برجی، اجباری شد.


انتقاد غریب‌ آبادی درباره مواضع جاوید رحمان در حمایت از گروهک‌های تروریستی

دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای به رئیس شورای حقوق بشر و کمیسر عالی از رویکرد و مواضع جانبدارانه جاوید رحمان در حمایت از گروهک‌های تروریستی و تروریست‌ها به شدت انتقاد کرد.