جذب مشتری برای داروخانه +13 ایده برای تبلیغات داروخانه

داروخانه ها یکی از مشاغل ضروری در هر جامعه ای هستند. با این حال، رقابت در این بازار بسیار زیاد است و برای موفقیت، داروخانه ها باید بر روی جذب مشتری متمرکز شوند.


ورود نهادهای غیر تخصصی به حوزه دارو باعث آسیب به بیماران خواهد شد/ فروش اینترنتی دارو بحران دارویی را چند برابر خواهد کرد

 نایب رئیس انجمن داروسازان تهران گفت: برخی مسئولین که هیچ مسئولیت مرتبطی با حوزه دارو و سلامت ندارند متاسفانه طرحی را برای اجرا آماده کرده اند که بر اساس آن دارو در پلتفرم ها و به صورت اینترنتی فروخته شود …


پنجاه و نه کد خدمتی توانبخشی برای افراد دارای معلولیت تحت پوشش بیمه سلامت است

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: ۵۹ کدخدمتی توانبخشی برای افراد دارای معلولیت تحت پوشش بیمه سلامت است


افزایش آلودگی هوای شهرهای بزرگ در ۵ روز آینده/ رگبار پراکنده در سواحل دریای خزر

سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرد: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار مستقر می‌شود که سبب افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از جمله کرج، تهران، اراک، اصفهان و …


از ۱۶ هزار تخت بیمارستانی در دولت سیزدهم بهره‌برداری شده است

وزیر بهداشت با بیان اینکه ۱۴ هزار جذب نیرو مربوط به پرستاران است گفت: در دولت سیزدهم ۱۶ هزار تخت در کشور افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.


دانشگاه‌ها در استان‌ها باید در حوزه تولید دارور و تجهیزات پزشکی فعال شوند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه ها و ظرفیت علمی آن در استان‌ها باید در حوزه تولید دارو و تجهیزات پزشکی فعال شوند تا دیگر وارد کننده دارو و تجهیزات نبوده و صادرکننده در این بخش باشیم.


5 عامل خرابی و از کار افتادن قهوه ساز

قهوه ساز وسیله ای مفید و کاربردی برای علاقمندان به قهوه معطر و خوش طعم است. با استفاده از این قهوه ساز قادر خواهید بود تنها در عرض چند دقیقه از یک نوشیدنی خوشمزه لذت ببرید .


بهترین مرکز کاشت مو در تهران از نگاه مردم کجاست؟

امروزه با توجه به اینکه علم پزشکی روز‌به‌روز در حال پیشرفت است، برخی از افراد به کلینیک‌ها و مراکز کاشت مو مراجعه می‌کنند. کاشت مو در کشور ما یکی از رایج‌ترین جراحی‌های زیبایی شده است.


ابطال مالیات کارانه اعضای هیات علمی و پزشکان متخصص بالینی تمام وقت جغرافیایی

رئیس مرکز بودجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابطال مالیات کارانه اعضای هیات علمی بالینی و پزشکان متخصص بالینی تمام وقت جغرافیایی خبر داد.


معاون پرستاری وزیر بهداشت: بهره‌گیری از تجربیات پرستاران و پزشکان دفاع مقدس در آموزش دانشجویان پرستاری

معاون پرستاری وزارت بهداشت و درمان گفت: امروز از تجربیات پزشکان در دوران هشت سال دفاع مقدس در آموزش جوانان استفاده می‌شود.