حضور فعال، باسواد رسانه‌ای در فضای مجازی امروز از وظایف طلاب خواهر است

اختتامیه دوره توانمندسازی بانوان طلبه بسیجی با عنوان «توانمندسازی کنشگران جهاد تبیین» امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور در سازمان بسیج مستضعفان برگزار شد.


عمیقا نگران اوضاع حقوق بشر در آمریکا هستیم

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با بیان اینکه پلیس آمریکا سالانه بیش از ۱۲۰۰ نفر از جمله بسیاری از زنان آمریکایی را به قتل می‌رساند، در صفحه خود در برنامه ایکس (توییتر) نوشت: ما عمیقا نگران اوضاع حقوق …


پرداخت تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومانی به زوجین روستایی دهه شصتی

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد.


ضرورت آموزش والدین و روزآمدی اطلاعات آنان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برای برقراری عدالت آموزشی، کم شدن فاصله طبقات و همچنین روزآمد شدن اطلاعات والدین، ضرورت دارد والدین آموزش‌های لازم را ببینند.


اعتراض معاون رئیس جمهور به دبیرکل سازمان ملل

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در واکنش به تصویب و اجرای قانون ممنوعیت پوشیدن لباس اسلامی برای دختران در مدارس فرانسه در نامه‌ای به دبیر کل سازمان ملل متحدد این اقدام را محکوم کرد.


محجبه های خوش رنگ و لعاب در ویترین فضای مجازی

این روزها استایل با مفاهیم ارزشی عمیق تری مثل حجاب گره خورده و صفحاتی با عنوان حجاب ‌استایل به وجود آمده است. زنان جوان و خوش‌چهره‌ای که مدلند و در فضای مجازی فعالیت دارند، اما آنچه تبلیغ می‌کنند کالای حجاب …


ارائه «کالابرگ جهیزیه» و «وام ویژه ازدواج» به زوجین دهه شصتی/ ۱۲ اقدام دولت در حوزه زنان

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن تشریح عملکرد دولت سیزدهم در حوزه زنان گفت که منتظریم لایحه "امنیت زنان" به صحن مجلس آید.


پرداخت بیش از ۴۸۲ هزار میلیارد ریال وام ازدواج در سال ۱۴۰۲

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه ۱۴۰۲، بیش از ۴۸۲ هزار میلیارد ریال وام ازدواج به حدود ۲۳۸ هزار نفر متقاضی پرداخت شده است.


بررسی لایحه پیشگیری از آسیب‌دیدگی زنان در صحن علنی مجلس

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه پیشگیری از آسیب‌دیدگی زنان در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: این لایحه به منظورحمایت‌ قانونی از زنان، چندین وزارتخانه و دستگاه را پای کار آورده است.


وام اشتغال ۲۰۰ میلیون تومانی برای دهه شصتی‌های روستایی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برای تشویق ازدواج زوج‌های دهه شصتی تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده که یکی از آنها وام اشتغال ۲۰۰ میلیون تومانی است