وزارت اقتصاد مکلف به تهیه برنامه تأمین مالی رشد اقتصادی شد

با تصویب مجلس شورای اسلامی وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف شد تا در اجرای قانون برنامه هفتم توسعه تا پایان هر سال، برنامه تأمین مالی رشد اقتصادی هدف در سال بعد را تهیه کرده و به تصویب هیأت وزیران …


دغدغه اصلی دولت اجرای برنامه هفتم است

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دغدغه اصلی دولت بر این است که لایحه برنامه هفتم به سرنوشت برنامه‌های قبلی توسعه دچار نشود و دولت بتواند برنامه را به اجرا در بیاورد.


شاکله لایحه برنامه هفتم توسعه تغییر نکرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترکی که با رئیس‌جمهور داشتم به این نتیجه رسیدیم که موضوعات در برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی پیش برده شود و در مواردی که ایراد وجود دارد با همکاری یکدیگر مسائل …


مجوز تشکل‌های اجتماعی مروج بی‌حجابی لغو می‌شود

مطابق با لایحه عفاف و حجاب، وزارت کشور موظف است در مجوز تشکل‌های اجتماعی مروج یا مبلغ بی‌حجابی بازنگری کند و شرایط لغو مجوز چنین تشکل‌هایی هم مشخص شده است.


با اصرار نمایندگان طرح تمدید برنامه ششم به مجمع تشخیص ارجاع شد

با اصرار نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر مصوبه قبلی خود در طرح تمدید قانون برنامه ششم، این طرح جهت رفع اختلاف میان مجلس و شورای نگهبان به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع می‌شود.


بالندگی انقلاب مرهون جوانانی بوده که جان شیرین خود را فدا کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سرزندگی و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت جوانان بوده که جان شیرین خود را فدا کردند تا خواب شیرین کودکان کشور برهم نخورد.


بررسی لایحه برنامه هفتم در دستور کار مجلس قرار گرفت

لایحه برنامه هفتم توسعه و گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه تجارت در دستور کار امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.


آزادسازی دارایی‌های ایران؛ نمایی از موفقیت دیپلماسی عزتمندانه

نماینده مردم کنگاور در مجلس گفت: آزادسازی دارایی‌های ایران نتیجه‌ای از دیپلماسی موفق دولت است و نشان از ناتوانی دیپلماسی التماسی در مقابل آمریکا دارد.


مجلس برای لایحه برنامه هفتم توسعه جلسه غیرعلنی تشکیل داد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت روند رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران در صحن مجلس جلسه غیر علنی تشکیل دادند.


پیشنهاد راه‌های افزایش حقوق کارگران به کارفرمایان

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره میزان حداقل دریافتی مورد نیاز کارگران با بیان این‌که «در دنیا عرف است و در کشور ما نیز این موضوع به عرف تبدیل شده است که حقوق کارگران متناسب با تورم …