دستگاه خودروی زرهی ریکاوری Bergerpanzer ۲ و یک دستگاه توپخانه Krab اوکراینی ها توسط مهمات هدایت لیزری کراسنوپل هدف قرار گرفتند.

نوروزتان فرخنده باد

بهار این بار می‌رسد تا نشاط را در لحظه ها جاری و سالی سرشار از سلامتی و آرامش تقدیم دلهایتان کند امید که نوروز این سال نویدبخش روزگار خوش‌تر باشد و بهارِ تمام رخدادهای خوب نوروزتان فرخنده باد!


اعتراضات در کنیا

تصاویری از اعتراضات در کنیا را مشاهده می کنید.معترضان هنگام شرکت در تظاهرات سراسری بر سر هزینه های زندگی و رئیس جمهور ویلیام روتو به سمت افسران پلیس ضدشورش سنگ پرتاب می کردند.


اسب های وحشی تارپان در بلاروس

صدها اسب وحشی Tarpan که در زیستگاه طبیعی Naliboksky، در 100 کیلومتری مینسک، پایتخت بلاروس زندگی می کنند، به تعادل اکولوژیکی کمک می کنند.


طوفان و بارش شدید باران در ترکیه

تصاویری از طوفان و بارش شدید باران در کشور ترکیه را مشاهده می کنید.


طبیعت بهاری لرستان

استان لرستان یکی از مقاصد محبوب طبیعت گردی در ایران به حساب می آید،در این گزارش تصاویری زیبا از طبیعت بهاری لرستان شهرستان بروجرد را مشاهده می کنید.


آزمایش موشک کروز مافوق صوت روسیه

نیروی دریایی روسیه طی رزمایش موشکی در دریای ژاپن، موشک‌های کروز مافوق صوت ضدکشتی را به‌صورت آزمایشی شلیک کرد.


اعتصاب گسترده و کم‌سابقه در آلمان

اعتصاب گسترده فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس و قطار در سراسر آلمان را روز دوشنبه به حالت توقف در آورد و باعث اختلال برنامه‌های مسافرتی میلیون‌ها نفر در این کشور شد.


چرا به آشوب‌های فرانسه انقلاب نمی‌گویید؟

مجری برنامه سیاست خارجی در بخشی از صحبت‌هایش با کنایه به رئیس جمهور فرانسه گفت: آقای مکرون، شما که آشوب‌های خیابانی ایران را انقلاب نامیدید، حالا چرا سکوت کرده‌اید و از جوانان شجاع فرانسوی نمی‌گویید؟


خلاصه دیدار ایران ۲ - ۱ کنیا

در دومین دیدار تدارکاتی شاگردان امیر قلعه نویی که با کنیا و در تهران برگزار شد، تیم ملی فوتبال کشورمان موفق شد بازی یک بر صفر باخته را با نتیجه پیروزی ۲ بر یک عوض کند.


تل آویو در آتش

نا آرامی‌ها در تل آویو ادامه دارد و صهیونیست‌ها را دچار سردرگمی کرده است.