جشنواره یلدایی راهکارهای سازمانی ایرانسل

راهکارهای سازمانی ایرانسل با در نظر گرفتن مهمترین نیاز کسب‌وکارها، به مناسبت شب یلدا، با خرید اولین مودم از فروشگاه اینترنتی سازمانی ایرانسل، ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد.


مدیرعامل پیام‌رسان سروش بازداشت شد

مدیرعامل پیامرسان سروش به اتهام فراهم کردن بستر انتشار محتوای غیراخلاقی در فضای مجازی بازداشت شد.


سهم ایران از بازار صنعت اسباب‌بازی دنیا باید 10 برابر شود

نخستین رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور برگزار شد. دهقانی در این رویداد بر ظرفیت ایران برای کسب سهم بازار و توسعه اسباب‌بازی‌های مبتنی بر فناوری …


اعزام فضانورد ایرانی به فضا با یک کپسول زیستی بومی

وزیر ارتباطات در صفحه ویراستی خود نوشته است، پرتاب کپسول زیستی ساخته شده توسط متخصصان کشور به فضا در راستای تحقق نقشه راه طرح اعزام فضانورد ایرانی در افق 1407 است.


استفاده از هوش مصنوعی در آموزش

علیرغم فرصت‌های عظیمی که هوش مصنوعی برای حمایت از آموزش و یادگیری می‌تواند داشته باشد، پیامدهای اخلاقی و خطرات جدیدی با توسعه برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی در آموزش وارد می‌شود.


نرم افزار مدیریت هوشمند سیستم پخش و توزیع اُلستیک

با استفاده از نرم افزار مدیریت پخش و توزیع اُلستیک میتوانید با پیگیری لحظه‌ای و آنی پرسنل پخش ، علاوه بر ارسال سریع کالا و جلب رضایت مشتریان، هزینه های عملیات پخش و توزیع را کاهش داده ، ظرفیت تولید …


آیین رونمایی از سامانه‌های جدید فناوری پرتودهی برگزار شد

آیین رونمایی از سامانه‌ تابشی ماکروویو «آیریک طیف» با حضور «محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی برگزار شد.


امکانات و ویژگی‌های جدید ایرانسل‌من

امکان «جستجوی درون برنامه‌ای»، «اضافه کردن حساب کاربری فیبرنوری» و «ویجت ایرانسل‌من»، از آخرین امکانات و ویژگی‌های جدید سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من است.


سهم ۳ دهم درصدی ایران از گردش مالی جهانی اسباب‌بازی/تولید ۱۰۰ میلیون دلاری اسباب‌بازی داخلی

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری اعلام کرد: طبق آمارها گردش مالی جهانی صنعت اسباب‌بازی ۱۰۰ میلیارد دلار در سال است و سهم ایران از این حوزه ۳۰۰ میلیون دلار برآورد شده است که ۳ دهم درصد می‌شود.


شرایط ویژه ایرانسل برای کارکنان دارای معلولیت

شایا (شبکه ارتباطی یکپارچه ایرانسل)، در چارچوب مسئولیت اجتماعی و با هدف بهره‌گیری از توانایی افراد دارای معلولیت، با فراهم‌کردن شرایط ویژه برای توانیابان، پنج درصد از نیروی کار خود را از جامعه معلولان انتخاب و همزمان با روز جهانی …