مسافران نوروزی از منظر دوربین های مختلف خبری

تصاویری از مسافران نوروزی از منظر دوربین های خبری در شهر ها و مناطق گردشگری مختلف مشاهده می کنید،این تصاویر از اقصی نقاط ایران به ثبت رسیده است.


اعتراضات در کنیا

تصاویری از اعتراضات در کنیا را مشاهده می کنید.معترضان هنگام شرکت در تظاهرات سراسری بر سر هزینه های زندگی و رئیس جمهور ویلیام روتو به سمت افسران پلیس ضدشورش سنگ پرتاب می کردند.


اسب های وحشی تارپان در بلاروس

صدها اسب وحشی Tarpan که در زیستگاه طبیعی Naliboksky، در 100 کیلومتری مینسک، پایتخت بلاروس زندگی می کنند، به تعادل اکولوژیکی کمک می کنند.


طوفان و بارش شدید باران در ترکیه

تصاویری از طوفان و بارش شدید باران در کشور ترکیه را مشاهده می کنید.


طبیعت بهاری لرستان

استان لرستان یکی از مقاصد محبوب طبیعت گردی در ایران به حساب می آید،در این گزارش تصاویری زیبا از طبیعت بهاری لرستان شهرستان بروجرد را مشاهده می کنید.


مصاحبه اختصاصی دانا با استاد آندره مرادیان

تصاویری از مصاحبه اختصاصی دانا با استاد آندره مرادیان را مشاهده می کنید. استاد آندره مرادیان از اساتید به نام موسیقی ایران در زمینه ساز پیانو ، آکوردئون و آهنگ سازی هستند.


مراسم تحویل سال نو در حرم مطهر رضوی

تصاویری زیبا از مراسم تحویل سال نو در حرم مطهر رضوی را مشاهده می کنید. زائران امام هشتم (ع) لحظه تحویل سال خود را در این حرم بوده و درکنار این امام معصوم سال نوی خود را آغاز کردند. عکس …


حال و هوای حرم مطهر رضوی در آستانه عید نوروز

تصاویری زیبا از حرم مطهر رضوی را در آستانه فرا رسیدن عید نوروز مشاهده می کنید. عکس : رضا باقری شرف


گربه هایی که بعد از زلزله هم محل زندگی خود را ترک نمی کنند

گربه های ترکیه ای بعد از زلزله اخیر این کشور همچنان خیابان های پر از آوار محل زندگی خود را ترک نمی کنند.


«توگ» خودرو ملی ترکیه

تصاویری از «توگ» خودرو ملی کشور ترکیه را مشاهده می کنید.قیمت مورد انتظار فروش خودروی ترکیه ای توگ اعلام شده است. مدل استاندارد برد این خودرو 953 هزار و قیمت مدل دوربرد یک میلیون و 215 هزار لیر تعیین شد.