پرونده رادوشوویچ با بدهی ۹۰۰ هزار دلاری دست کمی از ویلموتس ندارد؛

درویش: لوکادیا را لایِ زرورق به ایران آوردم/ به‌دنبال برگزاری بازی خداحافظی سیدجلال با یکی از ۴ تیم برتر جهان هستیم!

news-details
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یورگن لوکادیا را «لای زرورق» گذاشتیم که امروز گفتند از نظر رزومه تابه‌حال چنین بازیکنی به ایران نیامده اما این دلالان کارشکنی می‌کنند.
[

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیرامون نقل‌وانتقالات این باشگاه اظهار داشت: وقتی فصل تمام شد یحیی گل‌محمدی لیست داد. ما به سرعت پیش رفتیم. در همان ۱۰ روز اول تمام تمرکزمان را روی جذب این بازیکنان گذاشتیم و قطره چکانی عمل نکردیم. ما بهترین بازیکنانی که در ایران بودند را جذب کردیم. پس از آن دنبال ترمیم خط حمله بودیم. این را در نظر داشته باشیم که فصل قبل بهترین خط حمله برای پرسپولیس بود. بهترین دروازه‌بان آسیا و بهترین‌هایی که بودند را آوردند. ما مهاجم از دست ندادیم اما چرا این انتقادات مطرح شد؟ این القای دلالان بود. من باید از مهاجمان‌مان تشکر کنم. بهترین پاسورها را هم جذب کردیم. از بهتر به بهترین رسیدیم و این هجمه درست نبود.

, پرسپولیس,

وی در ادامه بیان داشت: خواستیم به هواداران بگوییم اگر اسیر شعارهای دلالی نشوید و به خادمین خودتان اعتماد کنید، بازیکنی که شایسته پرسپولیس است؛ جذب خواهیم کرد. در بازار دلالی، بازیکن خارجی فراوان است و آن‌قدر هم خوششان می‌آید و می‌گویند که یک بار در خانه خودشان گل زد. من از روزی که این توفیق را پیدا کردم که در پرسپولیس باشم، به خاطر شهرت و محبوبیت، بازیکن جذب نکردم. فحش خوردم اما نگذاشتم پول مردم برای خوش خدمتی من به تاراج برود. اگر یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار با آن بازیکن (کاسیانو) قرارداد می‌بستم مجسمه من را می‌ساختند.

, پرسپولیس,

, ,

نزدیک ۲۰ روز با لوکادیا صحبت کردیم

, نزدیک ۲۰ روز با لوکادیا صحبت کردیم,

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همین باره تأکید داشت:  با مدیرعامل باشگاهی که خواهان جذب بازیکن آن بودیم، دوست مشترکی داشتیم. آن مدیرعامل گفت در چند روز اخیر از ایران نامه زدند تا قیمت بازیکن را افزایش دهند. ما ۸۰۰ هزار دلار برای دوسال توافق کردیم. آن بازیکن گفت من سه روزه پول می‌خواهم و در یک روز زیر حرفش زد و به من گفتند به جای ۲۵۰ هزار دلار ۳۵۰هزار دلار می‌خواهد. دوباره چانه زدیم و مبلغ را به ۳۰۰هزار دلار کاهش دادیم. آن مهاجم نامه زده بود که در زعفرانیه خانه می‌خواهم. به نظر شما چه کسی به بازیکن خط می‌دهد؟ بازیکن هم گفت ۱۰۰ هزار دلار هم برای مدیربرنامه‌ام می‌خواهد. دوباره گفت مصدوم است و ۲۰ روز بعد آماده می‌شود. با این حال ما با نظر گل‌محمدی اقدام کردیم.

, پرسپولیس,

درویش درباره روند جذب یورگن لوکادیا عنوان داشت: ما نزدیک ۲۰ روز با لوکادیا صحبت کردیم. فقط گل‌محمدی، امور بین‌الملل و من مطلع بودیم. یک بازیکن را «لای زرورق» گذاشتیم که امروز گفتند از نظر رزومه تابه‌حال چنین بازیکنی به ایران نیامده اما این دلالان کارشکنی می‌کنند. مدیربرنامه راه و روش خاصی دارد اما دلال متفاوت است. یعنی از ایرانی بودنشان خجالت نمی‌کشند؟ من بعید می‌دانم او در ایران گرانترین باشد. شنیدیم بازیکنان دیگر تیم‌ها چقدر هستند. البته بهترین بازیکنی است که در این ۳۰ سال به ایران آمده و مستقیم از بوندس‌لیگا آمده و به دورتموند و بایرن مونیخ و آرسنال گل زده؛ به تیم‌هایی گل زده که نامدارهای دنیا هستند. ایشان در همه رده‌های هلند بازی کرده و سخت است که در آنجا بخواهی بازی کنی.

, یورگن لوکادیا,

چرا باید بیش از ۹۰۰ هزار دلار به کالدرون و رادو بدهیم؟

, چرا باید بیش از ۹۰۰ هزار دلار به کالدرون و رادو بدهیم؟,

, , ,

او خاطرنشان ساخت: این هوادار مظلوم و ساده پرسپولیس را همین باندهای دلالی علیه ما تهییج می‌کنند. چرا باید ۹۰۰ هزار یورو به بازیکنی مانند «رادو» بدهیم؟ ۵۳ هزار فرانک دادیم تا روند رسیدگی به تعویق بیافتد تا کاری کنیم. چرا باید بیش از ۹۰۰ هزار دلار به کالدرون بدهیم؟ برای استوکس همین چند روز پیش ۹۶ هزار یورو دادیم تا پنجره را باز کنیم. آیا کمیته فنی وجود دارد که نظارت کند چنین نفراتی به فوتبال ما می‌آیند؟ اگر هوادار مطالبه‌گر است بگوید استوکس چرا باید ۳۰۰هزار یورو بگیرد؟! من در یک ماه و نیم گذشته ۴۲ میلیارد بدهی دادم. اگر چنین چیزی نبود خرج زیرساخت می‌کردم. چرا بازیکن ۴ میلیون دلاری نگیریم؟ ما طی روزهای اخیر بیش از ۳۴۰ تا ۳۵۰ هزار یورو بدهی دادیم.

, پرسپولیس,

مدیرعامل سرخ‌پوشان در مورد وضعیت حساب‌های باشگاه تصریح داشت: طی ۱۰ روز گذشته به خاطر بدهی مالیاتی حساب را بستند. باشگاهی که زیانده است چرا باید مالیات بدهد؟ ۲۶۸ میلیارد بدهی مالیاتی بریدند. سجادی وزیر ورزش چند روز گذشته پیگیر بود. من به رییس اداره مالیات گفتم چگونه می‌شود زیانده باشیم و مالیات بدهیم و او پاسخ داد که رئیس سابق به نامه توجهی نداشت! درباره بازیکن جدید هم باید بگویم که اگر کادر فنی لازم داشته باشد بازیکن ‌می‌گیریم اما اگر قرار باشد مدام بازیکن خارجی بگیریم، پس چه زمانی بازیکنانی مانند علی علیپور و مهدی طارمی بسازیم؟

,

هواداران گول فضای مجازی را نخورند

, هواداران گول فضای مجازی را نخورند,

وی در رابطه با ITC لوکادیا اذعان داشت: لوکادیا قراردادش را قبلا اینترنتی امضا کرده بود و امروز هم رسمی شد. مشکلی بابت ITC او وجود ندارد. قرارداد او هم دلاری است. با مبلغی خیلی کمتر از ۲/۵ میلیون لوکادیا را آوردیم. حتی از نصف هم کمتر بود. فعلا برنامه‌ای برای خرید مهاجم جدید نداریم. عیسی‌ هم برای نیم فصل می‌رسد و جوان‌های مستعد مانند محمد عمری را هم داریم. هواداران به هوش باشند و گول فضای مجازی را نخورند. در یکی از سایت‌ها دیدم که یکی از هزاران کیلومتر دورتر از تهران هواداران را تشویق به برپایی تجمع می‌کرد. هواداران بیایند بدهی‌های قبلی را مطالبه گری کنند که چرا الان من باید ۹۰۰ هزار یورو برای رادوشوویچ بدهم؟ مطالبه‌گر باید بیاید و بگوید چه کسانی نقش داشتند. قرارداد ویلموتس را بزرگ می‌کنند. او حداقل چندین روز در ایران بود. الان بیایند و رادوشوویچ را هم طبق دقایق بازی‌اش حساب کنند!

, ITC,

, ,

با انصاری‌فرد و دیاباته مذاکره نداشتیم

, با انصاری‌فرد و دیاباته مذاکره نداشتیم,

درویش ابراز داشت: با دیاباته و کریم انصاری‌فرد مذاکره نداشتیم. این سوال‌های فضای مجازی است و در ذهن هوادار وجود ندارد. انصاری‌فرد اصلا تمایلی برای بازگشت به ایران نداشت. همینطور ما باید همه هزینه‌ها را به سهامداران اعلام کنیم. امروز هم نامه قراردادها را دادیم.

,

او درباره برگزاری بازی خداحافظی سیدجلال حسینی عنوان داشت: با اینکه ملوان تیم خوب و پرطرفداری است اما تمایل به اینکار نداشتند. ارزش سید جلال بالاتر از این بود که برای یک بیانیه این بازی را لغو کنند. دنبال برگزاری یک بازی خارجی با یک تیم بسیار بزرگ جزو ۴ تیم برتر دنیا هستیم که حتما آن بازی برای سید جلال برگزار شود.

,

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: عمده ایراد فیفا تعهدات و انضباط مالی است. در  همین راستا مطالبات ۴۲ بازیکن را پرداخت کردیم. به غیر از رادو، مطالبات همه خارجی‌ها را پرداخت کردیم که آن پرونده هم شاید هفت یا هشت ماه طول بکشد. پس از آن هم به‌دنبال زیرساخت‌ها می‌رویم. امروز هم حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون تماس گرفت که می‌آید باشگاه تا سرفصل‌های حرفه‌ای سازی را حل کند. قبلا نمایندگان ای.اف‌.سی می‌آمدند اما شرایط فرق کرده‌است.

, پرسپولیس ,

بیشتر بخوانید:

,

مجوز پزشکی مهاجم هلندی صادر شد/ امضای قرارداد لوکادیا با پرسپولیس

, مجوز پزشکی مهاجم هلندی صادر شد/ امضای قرارداد لوکادیا با پرسپولیس,

حضور مدیران عامل استقلال و پرسپولیس در جمع اعضای کارگروه حق پخش تلویزیونی

, حضور مدیران عامل استقلال و پرسپولیس در جمع اعضای کارگروه حق پخش تلویزیونی,

 

,

 

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه