اخبار داغ

شکست قهرمان جهان در فینال؛

کشتی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان| رضا گرایی به نقره رسید، علی گرایی و مهمدی طلایی شدند

کشتی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان| رضا گرایی به نقره رسید، علی گرایی و مهمدی طلایی شدند
در رقابتهای رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی در قرقیزستان رضا گرایی به مدال نقره رسید و علی گرایی و مهمدی طلایی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسابقات رده بندی و فینال 3 وزن دوم و پایانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی جام کوژومکول و ساناتبایف قرقیزستان، از بعد از ظهر امروز (جمعه) در شهر بیشکک قرقیزستان در حال برگزاری است.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور نخست با نتیجه 9 بر 3 اوتار ابولادزه از گرجستان را مغلوب کرد. وی دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 11 بر صفر عادیل خان ساتایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 ویکاس از هند را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 11 بر 1 مغلوب راماز زوئیدزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 77 محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 8 بر 2 و ضربه فنی یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه را شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله مقابل ریو لیو از چین با نتیجه 4 بر 6 و ضربه فنی به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار پایانی با نتیجه 8 بر 3 از سد یوری لومادزه از گرجستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهمدی در دور اول با نتیجه 8 بر صفر جیهون اوزدوردیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 9 بر 1شامیل باتیروف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 4 بر 1 گلا بولکوادزه از گرجستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. مُهمَدی در دیدار فینال با نتیجه 7 بر 5 آلپرن بربر از ترکیه را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه