شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1401/03/18 شناسه خبر: 1844509
فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان طبس:

سپاه و بسیج با تمام توان پای کار خدمت‌رسانی به مصدومان حادثه قطار "مشهد ـ یزد" هستند

سپاه و بسیج با تمام توان پای کار خدمت‌رسانی به مصدومان حادثه قطار "مشهد ـ یزد" هستند
خبازی از پای کار بودن سپاه و بسیج با تمام توان برای خدمت‌رسانی در سانحه خروج قطار "مشهد ـ یزد" از ریل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، خبازی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان طبس امروز در جمع خبرنگاران، در خصوص حادثه خروج قطار مسافربری «مشهد – یزد» در مسیر طبس و فوت و مصدومیت تعدادی از هموطنان اظهار کرد: از همان ابتدای صبح که از خبر وقوع این حادثه دردناک مطلع شدیم در سپاه و بسیج شهرستان با امکانات و ماشین آلات به محل سانحه اعزام شدند.

وی ادامه داد: اجساد متوفیان و ۳۵ نفر مجروح این حادثه با کمک دستگاه های خدمات رسان و امدادی به طبس منتقل شدند.

خبازی با بیان اینکه مسافران سالم را نیز در ایستگاه طبس ساماندهی کردیم و با رفع نیازمندی هایشان با اتوبوس به مقصدشان در یزد منتقل شدند، تصریح کرد: شرایط اسکان برای خانواده های مجروحین  و متوفیان نیز مهیا شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان طبس خاطر نشان کرد: اکنون نیز در محل سانحه هستیم و منتظریم یکی از واگن ها که واژگون شده که باید به وسیله جرثقیل روی ریل قرار بگیرد و احتمال اینکه یک نفر دیگر در این واگن باشد وجود دارد البته قطعی نیست.

وی با اشاره به اینکه نیروهای سپاه و بسیج در حال خدمت رسانی و همکاری با نیروهای امدادرسان در محل سانحه خروج قطار  از ریل هستند، بیان کرد: فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی نیز به محض اطلاع برای بازدید از سانحه راه آهن طبس و بررسی وضعیت مصدومان وارد طبس شدند و پیگیری های لازم را انجام می دهند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/news/1844509.html/share
ارسال نظر
نظرات