شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1401/04/13 شناسه خبر: 1880699
یادداشت؛

سناریوهای نخ‌نمای مسیح تمام نمی‌شود

سناریوهای نخ‌نمای مسیح تمام نمی‌شود
مسیح علینژاد فعال خود خوانده زنان با انتشار ویدیویی تاریخ گذشته که واکنش مردم سیستان و بلوچستان را در روزهای اخیر نسبت به تعرض به دختران جوان زاهدانی در پی داشت، سعی کرد اراذل اوباش را به اعضای نهادهای انقلابی مرتبط کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ در چند روز گذشته انتشار ویدیوی در فضای مجازی از تعرض چند مرد جوان به دو دختر نوجوان زاهدانی باعث جریحه دار کردن احساسات شهروندان سیستان و بلوچستان شد.

با فراگیر شدن این ویدیو در فضای مجازی استان دستور شناسایی عاملان این اهانت از سوی مقام قضایی صادر شد و در دستور کار نیروهای فراجا استان قرار گرفت و با اقدام ویژه نیروی انتظامی در کمترین زمان عاملان ضرب و شتم دختران زاهدانی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

با انتشار گسترده ویدیو توضیحات عوامل این مناقشه که منجر به درگیری در ملاعام شده بود، ساعتی قبل مسیح علی نژاد خبرنگار ضد انقلاب و پروژه بگیر وزارت امور خارجه ایالت متحده که خود را فعال حقوق زنان میداند در صفحه اینستاگرامی منتسب به خود بعد از گذشت نزدیک به پنج‌ روز از حادثه مذکور اقدام به بازنشر این ویدیو با هدف ایجاد جنگ روانی در بین افکار عمومی و هجمه سازی کذب علیه نهاد مقدس بسیج می کند.

او با انتشار همان ویدیو اولیه تعرض به دختران زاهدان را به مسئله حجاب گره می زند و اراذل و اوباش را به عنوان نیروهای امر به معروف معرفی می‌کند.

این اقدام وی در حالیست که شهروندان سیستان و بلوچستان با انتشار هشتگ #مجازاتعبرتآمیز به دلیل سرعت عمل نیروهای نظامی و انتظامی در دستگیری و‌ شفاف سازی این حادثه تقدیر کرده و از دستگاه قضایی درخواست مجازات فوری عوامل این حادثه را داشته اند.

به قلم محمد عرفانی

انتهای پیام/ 

 

 

https://dana.ir/news/1880699.html/share
ارسال نظر
نظرات