شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 02:17 منتشر شده در مورخ: 1401/05/19 شناسه خبر: 1888877
رویت اعضای بی‌فدراسیون هیات اجرایی در قونیه؛

بازی‌های هم‌بستگی اسلامی؛ برگزاری مراسم افتتاحیه رسمی رقابت‌ها با رژه کاروان ورزش ایران

بازی‌های هم‌بستگی اسلامی؛ برگزاری مراسم افتتاحیه رسمی رقابت‌ها با رژه کاروان ورزش ایران
مراسم رسمی افتتاحیه بازی‌های هم‌بستگی اسلامی ۲۰۲۱ در قونیه صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ مراسم افتتاحیه رسمی بازی‌های هم‌بستگی اسلامی ۲۰۲۱ در سالن شهرداری شهر قونیه ترکیه و در پنجمین روز از آغاز رقابت‌ها از ساعت ۲۱ به وقت محلی بالاخره صورت پذیرفت که در این مراسم رجب طیب اردوغان، نخست‌وزیر ترکیه و الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان هم حضور داشتند.

از تیم مسئولان ایرانی نیز سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس به همراه علی دادگر و سیدعبدی افتخاری، اعضای بی‌فدراسیون هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در سالن حضور داشتند. علی رغبتی به عنوان نماینده وزارت ورزش و جوانان به همراه علی‌رضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در مراسم حضور یافت.

در این مراسم که حضور تماشاگران را هم به دنبال داشت، ابتدا لوگوی این دوره از بازی‌ها به همراه شعار برادری به نمایش در آمد و سپس نوبت به رژه کاروان ورزش کشورهای شرکت‌کننده در تورنمنت قونیه ۲۰۲۱ رسید که کاروان کشورمان هم در آن حضور داشت.

از این رو کاروان ایران برای احترام به ماه محرم با گرمکن و شلوار ورزشی به رنگ سرمه‌ای به پرچم‌داری علی‌رضا کریمی و اکرم خدابنده، قهرمانان کشتی و تکواندوی کشورمان در مراسم افتتاحیه شرکت کرد که به تنها کشور با ۲ پرچم‌دار تبدیل شد. پس از پرچمداران، اصغر رحیمی سرپرست کاروان ورزشکاران معلول و در نهایت دیگر ورزشکاران ایران رژه رفتند.

https://dana.ir/news/1888877.html/share
ارسال نظر
نظرات