شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 21:13 منتشر شده در مورخ: 1401/06/19 شناسه خبر: 1896272
مسئول بسیج دانش‌آموزی بوشهر اعلام کرد:

توزیع نوشت‌افزار ایرانی بین دانش آموزان نیازمند در بوشهر

توزیع نوشت‌افزار ایرانی بین دانش آموزان نیازمند در بوشهر
حسین معینی گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید پویش هم‌کلاسی مهربان سه با هدف تامین لوازم‌التحریر ایرانی و اسلامی البسه و کفش و هزینه ثبت‌نام کتب درسی مدارس برای دانش‌آموزان نیازمند آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سپاس، حسین معینی امشب در گفتگو با خبرنگاران از آغاز توزیع بسته‌های نوشت‌افزار بین دانش‌آموزان نیازمند خبر داد و عنوان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید پویش هم‌کلاسی مهربان 3 با هدف تامین لوازم‌التحریر ایرانی و اسلامی البسه و کفش و هزینه ثبت‌نام کتب درسی مدارس برای دانش‌آموزان نیازمند آغاز شده است.

معینی با بیان اینکه توزیع 2 هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی با همکاری بسیج سازندگی و حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی استان بوشهر بین دانش‌آموزان نیازمند صورت گرفته است گفت: حوزه‌های مقاومت بسیج دانش‌آموزی سراسر استان بوشهر در روزهای آینده آماده دریافت نوشت‌افزار و کمک‌های مومنانه از مردم استان و توزیع میان دانش‌آموزان نیازمند هستند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با قدردانی از مشارکت خیرین در پویش هم‌کلاسی مهربان 3 اظهار کرد: با توجه به تداوم این پویش و اهمیت کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید از خیران و مردم نوع‌دوست استان دعوت می‌شود در اهدا نوشت‌افزار، کیف و کفش دانش‌آموزان نیازمند مشارکت کنند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/news/1896272.html/share
ارسال نظر
نظرات