شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1401/06/23 شناسه خبر: 1897410
باحضور مدیرکل زندان‌های کهگیلویه‌وبویراحمد انجام شد؛

افتتاح کارگاه خیاطی در زندان گچساران برای اشتغالزایی زندانیان+تصاویر

افتتاح کارگاه خیاطی در زندان گچساران برای اشتغالزایی زندانیان+تصاویر
کارگاه خیاطی مددجویان زندان گچساران با اشتغالزایی برای ۱۰ نفر از زندانیان با حضور مدیرکل زندان‌های کهگیلویه‌وبویراحمد بهره‌برداری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس، با حضور منصوربیژنی، مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی دیگر از مسئولین کارگاه خیاطی زندان گچساران در راستای ایجاد اشتغال مولد برای زندانیان افتتاح شد.

منصور بیژنی ادامه داد: این دومین کارگاه آموزشی است که برای اشتغال زندانیان افتتاح شده است ،اگرچه تمام تلاش خود را برای اشتغال زندانیان و خانواده آن ها نیزبه کار خواهیم گرفت.

مدیر کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:بنابراین اشتغال نقش مهمی در توانمندسازی و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان فراهم می کند به گونه ای که با کسب درآمد توسط فرد زندانی ، بخشی از دغدغه های اقتصادی خانواده اش نیز کاسته خواهد شد.

بیژنی درادامه افزود :با این وجود نیز زندانیان باید با احساس مسئولیت و شرکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی خود را برای زندگی سالم اجتماعی مهیا کنند،هرچند ارائه تسهیلات اشتغالزایی به کار و فعالیت های فرهنگی و تربیتی در زندان ها با هدف باز اجتماعی کردن زندانیان صورت می گیرد.

مدیر کل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه نیز همراه با ذیحساب و کارشناسان فنی اداره کل استان از نقاط مختلف زندان گچساران ازجمله پروژه بند جدید تاسیسات کارگاه زندان، بازدید و به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار و گفتگو کرد.

 

انتهای پیام/

https://dana.ir/news/1897410.html/share
ارسال نظر
نظرات