شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1401/07/09 شناسه خبر: 1900296
مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور:

ملت ایران با اغتشاش و توهین‌ها مخالف هستند

ملت ایران با اغتشاش و توهین‌ها مخالف هستند
دل‌انگیز با اشاره به اینکه پرچم جمهوری اسلامی ایران نماد اقتدار است، گفت: همه ملت ایران با اغتشاش و توهین به مقدسات به شدت مخالف هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح اله دل انگیز در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ورزشکاران برای بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی ایران سختی های زیادی را تحمل می کنند و عشق و هدف واحد همه ورزشکاران، اهتزار پرچمی است که برای آن خون های زیادی ریخته شده است.

وی با اشاره به حوادث اخیر کشور و توهین عده ای به مقدسات، افزود: اینکه عده ای به واسطه فوت یک خانم دست به اغتشاش بزنند و در مقابل مردم و نیروهای نظامی بایستند، قابل قبول نیست.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور تصریح کرد: ما همه ملت ایران پرچم کشورمان را دوست داریم و عزیزان زیادی برای این پرچم مقدس، جان خود را تقدیم کردند و اهتزار آن در همه عرصه های علمی، ورزشی و سایر بخش ها افتخار بزرگی است که همه تمرینات و اردوی ورزشی را به عشق بالا رفتن این پرچم در دنیا انجام می دهیم.

دل انگیز با اشاره به پایبندی ملت ایران به اسلام و دین خدا، عنوان کرد: کسانی که دست به چنین اقداماتی می زنند و به مقدسات توهین می کنند در واقع با شریعت، دین و اسلام مشکل دارند و فوت این خانم تنها یک بهانه بود تا برخی از افراد به مقدسات توهین کنند چرا که سالهاست برای همین مقدسات انسان های زیادی جان خود را تقدیم کرده اند.

وی با اشاره به محکوم کردن حوادث اخیر، گفت: موضوع مقدسات ما موضوع دیروز و امروز نیست بلکه قرنهاست که اسلام و دین خدا و مقدسات برای مسلمانان مهم است و همه ملت ایران با این اغتشاش و توهین ها به شدت مخالف هستند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشور خاطرنشان کرد: پرچم ایران نشانه اقتدار ملت است و ورزشکاران با افتخار در مسابقات این پرچم را به دست می گیرند.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/news/1900296.html/share
ارسال نظر
نظرات