شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:56 منتشر شده در مورخ: 1401/08/12 شناسه خبر: 1908020
در میز گردی مطرح شد؛

دهه هشتادی‌ها اجازه سوء‌استفاده دشمن از این نسل نخواهند داد

دهه هشتادی‌ها اجازه سوء‌استفاده دشمن از این نسل نخواهند داد
پورمحمدی، دانش‌آموز دهه هشتادی گفت: دهه هشتادی‌های استان بوشهر مانند بزرگان دوران گذشته همچون رئیسعلی‌ها و نادر مهدوی‌ها که پوزه روباه پیر را به خاک مالیدند و سابقه دو قرن مقاومت را برای کشور در تاریخ ثبت کردند، بدون شک اجازه نخواهند داد از این نسل سواستفاده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سپاس؛ با توجه به گرامی داشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و خااطره ششهداای دانش آموز، میز گرد این هفته پایگاه خبری تحلیلی سپاس با حضور سه دانش آموز دختر برگزار شد. 

با جهاد تبیین راه روشن را برای دانش آموزان دهه هشتادی نشان دهیم

فاطمه واعظی یکی از دهه هشتادی های بندر بوشهر در میزگرد سپاس با اشاره به مسائل و اتفاقات اخیر کشور، اظهار کرد: اغتشاشات اخیر به دیدگاه بنده دو ابعاد دارد؛ یک بعد آن ظاهر است و بعد دیگر آن باطن است.واعظی با بیان اینکه در پس اتفاقات اخیر کشور عده‌ای به دنبال اهدافی غیر قابل تصور هستند، گفت: افرادی که این نقشه شوم را برای جمهوری اسلامی کشیده اند در ظاهر سعی می‌کنند تا به جامعه بین الملل بگویند اعتراضات جلوه‌‌ای موجه دارد، اما باطن آن پیاده سازی اهدافی شوم و مقابله مستقیم با اسلام و قرآن است. 

وی با اشاره به اینکه عده ای که همراهی می کنند اکثریت فریب خورده هستند، افزود: دسته دوم کسانی هستند که به عنوان سر تیم یا همان لیدر اغتشاشات افراد فریب خوده را هدایت می‌‌کنند. این جمعیت بسیار اندک هستند اما رسانه‌های بیگانه طوری جو سازی انجام می دهند که در بگویند افراد زیادی کف خیابان اند. واعظی تصریح کرد: در راستاای جهاد تبیین باید برای دانش آموزان روشنگری شود که کدام سمت حق و کدام سمت باطل است. در فضای اغتشاشات بهترین راهکار روشن شدن راه برای نوجوانان است تا بتوانند به راحتی جهت درست را انتخاب کنند.

واعظی با تاکید بر اینکه همه باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم، خاطر نشان کرد: رهبری راه روشن جامعه است، باید چشمان مان را به ایشان بدوزیم و عمل روشنگری پیرو صحبت‌ها و دستورات رهبری باشد. دانش آموزان باید از ایشان الگو برداری و تبعیت کنند.

نسل دهه هشتادی‌ها با تجربه قبل زمینه ساز ظهور است

نیکی نیک رفتار نیز در میزگرد دهه هشتادی‌ها گفت: نسل دهه‌ی هشتاد زمینه ساز ظهور می شوند و هدف های بزرگی دارند. دهه هشتادی‌ها به دنبال فتح قله هستند و معتقد اند که پرچم را به دست حضرت صاحب الزمان (عج) خواهند داد.نیک رفتار ادامه داد: نسل دهه‌ی 40 ، 50، 60 و 70 تمامی تجربه‌های خود را در اختیار این دهه قرار می‌دهد و به نوعی که تمامی اتفاقات کشور مانند جنگ و غیره را لمس کرده‌اند و این نسل رها شده نیست و برای تمدن سازی کشور قدم بر می دارد.

وی با بیان اینکه دهه هشتادی‌ها با توانایی بالا و ابتکاراتی که دارند، گفت: من اعتقاد و باورم دارم این نسل جمهوری اسلامی ایران را به کشوری تبدیل خواهند کرد که در تمامی حوزه‌ها پیشتاز باشد.

دهه هشتادی‌ها وارد صحنه خواهند شد  و اجازه سوء استفاده دشمن از این نسل نخواهند داد

یاسمن پورمحمدی با اشاره به اینکه آیا نسل دهه هشتادی رها شده‌است؟ گفت: بنده مخالف این دیدگاه هستم؛ زیرا این نسل قرار است هم رکاب امام زمان (عج) باشند یا قرار است نسلی را تربیت کنند که هم رکاب امام زمان (عج) باشند. این نسل با کادر سازی و شناسایی به دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی هستند و در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی و غیره دارند فعالیت می‌کنند.پورمحمدی با اشاره به اینکه راه اعتراض و اغتشاشات متفاوت است، ادامه داد: یک سری افراد دارند سو استفاده می‌کنند و به سعی دارند این نسل را مخالف جمهوری اسلامی نشان دهند، که این خیال را به گور خواهند برد.

وی خاطر نشان کرد: دهه هشتادی‌ها از استان بوشهر مانند بزرگان دوران گشته همچون رئیسعلی‌ها و نادر مهدوی‌ها که پوزه روباه پیر را به خاک زدند و سابقه دو قرن مقاومت برای کشور در تاریخ ثبت کردند، در موضوعات فرهنگی و اجتماعی ورود خواهند کرد و بدون شک اجازه نخواهند داد از این نسل سواستفاده شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/news/1908020.html/share
ارسال نظر
نظرات