شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1401/08/14 شناسه خبر: 1908758

پنجمین نشست هیئت اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی لرستان برگزار شد

پنجمین نشست هیئت اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی لرستان برگزار شد
پنجمین نشست هیئت اندیشه ورز شورای عالی سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با محوریت برنامه‌های هفته بسیج، مسئله اغتشاشات و جوانی جمعیت برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، پنجمین نشست هیئت اندیشه ورز شورای عالی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان عصر امروز با محوریت برنامه‌های هفته بسیج، مسئله اغتشاشات، جوانی جمعیت و بیان راهکارهایی در راستای پیشبرد اهداف بسیج جامعه پزشکی استان در هفته بسیج با حضور اعضای هیئت اندیشه ورز برگزار شد.

پس از بحث و بررسی پیرامون سه محور اصلی و اهداف برگزاری این نشست، بر ارائه  راهکارهای مناسب و سازنده در راستای جوانی جمعیت، فرزند آوری، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاه‌، هرچه با شکوه‌تر برگزار کردن مراسم هفته بسیج و توجه به جهاد تبیین که مد نظر مقام معظم رهبری است تاکید و پیشنهادات لازم نیز مطرح شد.

 همچنین در این نشست بر پذیرش حرف‌های منطقی از مجرای قانونی، نگاه واقع بینانه به بحث اعتراضات و پاسخ به شبهات، توجه به معیارهای اصلی انقلاب اسلامی و جهاد تبیین، توجه به رویکرد و راهکارهای پیشبرد اهداف سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در راستای رفع مشکلات موجود و رفع تبعیض در سطح جامعه به منظور برقرای عدالت اجتماعی تاکید شد.

مهرداد ویسکرمی نماینده مردم شهرستان خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در این نشست با بیان اینکه باید واقعیت‌های کشور را دید و با عدالت رفتار کرد اظهارداشت: در انتخاب مدیران باید شایستگی مد نظر همه باشد تا از تبعیض و بی عدالتی در جامعه جلوگیری شود.

 وی افزود: وقتی در جامعه همزاد پنداری وجود داشته باشد مشکل ایجاد شده و قطعا کارها به درستی پیش نمی‌رود و برقراری عدالت اجتماعی نیز سخت‌تر می‌شود چرا که عدالت در مقام توصیف بسیار عالی و در مقام اجرا بسیار سخت است .

بهرام دلفان رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی استان لرستان نیز در این نشست عنوان کرد: با درایت مقام معظم رهبری و بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی به دانشگاه‌ها، کارها به خوبی پیش می‌رود و با تدبیر و اندیشه می‌توان بر مشکلات دانشگاه و روز جامعه فائق آمد .

سرهنگ مصطفی امیری مسئول بسیج جامعه پزشکی استان نیز در این جلسه با بیان اینکه ما مدیون خون شهدا هستیم و خانواده‌های شهداء برای ما عزیز و محترم هستند گفت: تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده این عزیزان سبب افتخار ماست و اینکه سهمیه‌ای به خانواده‌ شهدا داده می‌شود کمترین خدمتی است که در مقابل ایثارگری، فداکاری و از جان گذشتگی آنان به این عزیزان داده می‌شود.

انتهای پیام/

https://dana.ir/news/1908758.html/share
ارسال نظر
نظرات