شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:32 منتشر شده در مورخ: 1394/03/20 شناسه خبر: 335710

موج حمایت اقشار مختلف مردم دیار نخل وآفتاب از گزاره برگ ملی+تصاویر

موج حمایت اقشار مختلف مردم دیار نخل وآفتاب از گزاره برگ ملی+تصاویر
در شهرستان رودبار جنوب هم موج حمایت اقشار مردمی رودباراز گزاره برگ ملی شکل گرفت و مردم این شهرستان به امضای این گزاره برگ پرداختند؛ دانشجویان، ائمه جمعه، طلاب،فرهنگیان،کشاورزان و عشایر و نیروهای نظامی وانتظامی از جمله کسانی بودند که همراه با مردم گزاره برگ ملی را امضا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،به نقل از”رودبار ما“،هشتم خرداد امسال بود که با امضای خانواده شهدای هسته‌ای و ۱۷ هزار و ۳۱۷ حقوقدان از گزاره برگ مردمی ملت ایران ( فکت شیت) برای مذاکرات هسته ای که خطاب به مردم جهان و تیم مذاکره کننده است، رونمایی شد.

در شهرستان رودبار جنوب هم موج حمایت اقشار مردمی از گزاره برگ ملی شکل گرفت و مردم  این شهرستان به امضای این گزاره برگ پرداختند؛ دانشجویان، ائمه جمعه، طلاب،فرهنگیان،کشاورزان و عشایر و نیروهای نظامی وانتظامی از جمله کسانی بودند که همراه با مردم گزاره برگ ملی را امضا کردند.

انتشار این گزاره برگ علاوه بر آنکه در بعد ملی و بین المللی دارای اهمیت بود، در تمام استان ها وشهرستانها بازتاب‌های گسترده ای به همراه داشت.

ازحاشیه های جالب این طومار امضا نکردن برخی از مسئولین بوددرحالی که تمامی اصول آن را قرائت کردندبدون امضاء از کنار آن گذشتند.

IMG_2846

جمعی از جوانان رودباری که پای طومار گزاره برگ ملی را امضا کردند گفتند: جوانان دیروز ایران را مقتدر ساختند و امروز وظیفه ما است که از خون آنها دفاع کنیم و ا باعزت نگه داریم.

IMG_۲۰۱۵۰۵۲۹_۱۲۱۹۳۱

این پیرمرد سرد و گرم چشیده روزگار  می گوید: ملت تا آخر پای خاک ناموس و عزتش ایستاده است و مردم همانند دوران دفاع مقدس تا آخرین قطره ی خون خود خود پای انقلاب ایستاده است ما برای ثابت قدم ماندن خونها داده ایم.

IMG_2873

IMG_2817

IMG_2813

IMG_2814

IMG_2799

IMG_2835

مردم  شهر زهکلوت نیز ضمن حمایت از اصول شش گانه مورد تأکید رهبری در مذاکرات هسته‌ای، با امضای گزاره برگ ملی خواستار تضمین حقوق قانونی ملت در مذاکرات شدند.

SAM_1426

IMG_3028

یک بانوی سالمند در هنگام امضای بر طومار گزاره برگ هسته ای گفت:من که امضا بلد نیستم ولی با کشیدن یک خط مهر تأئید خود را بر گزاره برگ ملی هسته ای زدو وبیان داشت ما همیشه گوش به فرمان رهبرمان هستیم.

IMG_3026

بانوان شهرستان رودبار جنوب حمایت قاطع خود را از گزاره برگ هسته‌ای ملت اعلام کردند و امضاءی نسل چهارم انقلاب بر پای«گزاره برگ» معنای خاصی را در حمایت از این گزاره برگ تبیین می‌کند.

شایان ذکر است که در شهرستان رودبار جنوب ۳طومار به صورت خودجوش توسط مردم تهیه وامضاءشد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/news/335710.html/share
ارسال نظر
نظرات