گروه : سیاسی
آماده تقویت همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه با چین هستیم
رئیسی: دشمنان 43 سال است که در مواجهه با ایران اسلامی دچار خطای محاسباتی شده‌‌اند
امیرعبداللهیان: هیچ خبر مهمی در ایران نیست و تغییر رژیمی صورت نخواهد گرفت/ وضعیت نشان دهنده وجود دموکراسی در ایران است

ضرورت نقش‌آفرینی هوشمندانه و جدی دستگاه‌های مسئول در راستای آرامش‌بخشی به کشور

رؤسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه ضرورت شناخت و تبیین توطئه‌های ایران‌ستیزان و دشمنان انقلاب اسلامی را از سوی رسانه‌ها و نخبگان مورد تاکید قرار دادند.
فرمانده نیروی زمینی سپاه:

تلاش‌های خستگی‌ناپذیر شهدای امنیّت باعث حفظ و آرامش انقلاب اسلامی بوده است

سردار پاکپور نوشت: تلاش‌های خستگی‌ناپذیر شهدای امنیّت به‌ ویژه مجاهدت‌های شبانه‌روزی و مستمر سردار شهید سیّد حمیدرضا هاشمی، منشأ برکات و توفیقات فراوانی برای نظام، انقلاب و به ویژه حفظ امنیّت و آرامش آن منطقه بوده است.

سرمایه‌گذاری۲۶ هزار میلیارد تومانی برای طرح‌های اولویت‌دار شرکت ملی گاز ایران تصویب شد

در جلسه کمیته رسیدگی به طرح‌های جدید سرمایه‌گذاری وزارت نفت در بخش گاز، سرمایه‌گذاری بالغ بر یک میلیارد دلار معادل ۲۶ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های مذکور به تصویب رسید.
امیرعبداللهیان مطرح کرد؛

تفاوت متن ایران و آمریکا در برجام/ آمریکا هنوز به نقطه شجاعت در تصمیم گیری نرسیده است

وزیر امور خارجه به تشریح تفاوت متن ایران با متن آمریکا در سه موضوع باقیمانده پرداخت و گفت: اگر طرف آمریکایی نیاز داشته باشد، دور جدیدی از مذاکرات از طریق هماهنگ کننده و اتحادیه اروپا انجام شود، ما آن را رد نمی‌کنیم.

بررسی اغتشاشات در جلسه غیرعلنی مجلس

مجلس‌شورای اسلامی فردا با حضور مقامات امنیتی و انتظامی برای بررسی اغتشاشات اخیر جلسه غیر علنی برگزار می کند.

کشف محموله سلاح و مهمات جنگی در سیستان و بلوچستان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)

با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)، محموله سنگین سلاح و مهمات جنگی در راستای اغتشاشات و سایر اقدامات امنیتی قبل از ورود به ایران، در مرزهای سیستان و بلوچستان کشف و ضبط شد.
فرمانده کل سپاه:

انتقام خون شهدای جنایت جمعه سیاه زاهدان در دستور کار ما قرار دارد

سرلشکر سلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت مظلومانه پاسداران و بسیجیان حریم امنیت به ویژه شهید سید حمیدرضا هاشمی، تاکید کرد: انتقام از خون شهدای سپاه و بسیج و مردمانی که قربانی جنایت جمعه سیاه زاهدان شدند را در دستور کار خود می‌دانیم.

پیام سردار پاکپور در پی شهادت معاون اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان

فرمانده نیروی زمینی سپاه، شهادت پر افتخار پاسدار شجاع اسلام سردار شهید سیّد حمید رضا هاشمی را به همسر محترم، خاندان معظّم هاشمی، مردم شریف و قدرشناس استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان و همرزمان آن شهید و تبریک و تسلیت گفت.
رئیسی:

اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار توسط دستگاه‌های اجرایی

رئیس جمهور با تاکید بر اجرای قانون بهبود فضای کسب و کار توسط دستگاه‌های اجرایی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های جامانده در اجرای این قانون توبیخ شوند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از گروه پدافند هوایی فردو بازدید کرد

امیرسرتیپ علیرضا صباحی‌فرد از گروه پدافند هوایی فردو قم بازدید کرد و توان عملیاتی و آمادگی دفاعی این یگان پدافندی را مورد بازدید قرار داد.
احمد وحیدی:

افزایش حقوق و مزایای رفاهی فعالان آتش نشانی در دستورکاراست

وزیر کشور با اشاره به مطالبه آتش‌نشانان که توسط مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی مطرح شد،گفت: افزایش حقوق و مزایای رفاهی فعالان آتش نشانی هم به صورت جدی دنبال می شود و موضوع عنوان پرافتخار شهادت برای فعالان این عرصه در دستور کار است.
امیر کاویانی:

نیروی دریایی ارتش هرگونه تهدیدی را از دور دست رصد می‌کند

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش هرگونه تهدیدی را از دور دست رصد می‌کند و مطابق آن پاسخ قاطع و خورد کننده‌ای می‌دهد.
امیر واحدی:

نقش نهاجا در بحث درگیری و انهدام تجهیزات دشمن

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی در کنار مأموریت انتقال نیرو، تجهیزات، مهمات و بحث شناسایی که بر عهده داشت، در بحث درگیری و انهدام تجهیزات دشمن نیز نقش اساسی داشت.
سردار زهدی:

عملیات والفجر ۸ پرسنل پدافند هیچ دغدغه‌ای جز نبرد نداشتند

مشاور فرمانده کل ارتش آماد و پشتیبانی مناسب را یکی از نقاط قوت فرماندهی شهید بابایی درعملیات والفجر ۸ عنوان کرد و گفت: دراین عملیات پرسنل پدافند هیچ دغدغه‌ای جز نبرد نداشتند و حتی یک لحظه سایت غیر عملیاتی در این عملیات نداشتیم.
رئیسی:

ضرورت رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و تزریق دُز یادآور واکسن

رئیس جمهور تداوم رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و تزریق دُز یادآور واکسن بر اساس زمان‌بندی متناسب، به ویژه در آستانه پاییز و زمستان را ضروری دانست.
اخبار بیشتر