پایان روز یازدهم ثبتنام انتخابات کمیته ملی المپیک با رسیدن تعداد متقاضیان به ۲۶ نفر
یازدهمین روز از پروسه ثبتنام از متقاضیان نامزدی کرسیهای انتخابات کمیته ملی المپیک پایان یافت.
[
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ فرایند نامنویسی و ثبتنام متقاضیان نامزدی رقابت در انتخابات پستهای ریاست، نایبرئیسی و عضویت در هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک که از ۵ مردادماه شروع شده و تا ۲۰ام همین ماه نیز ادامه خواهد داشت، امروز یازدهمین روز خود را پشت سر گذاشت.
,در پایان وقت اداری امروز (چهارشنبه - ۱۹ مردادماه) و در فاصله یک روز مانده به پایان مهلت قانونی و رسمی نامنویسی، ۷ نفر از رؤسای فدراسیونهای ورزشی برای رقابت جهت تصدی کرسیهای فوق ثبتنام کردند. جواد داوری، مجید هنرجو، عباس اورسجی، مرتضی قربانی، عبدالمهدی نصیرزاده، محسن رضوانی و حمید عزیزی؛ رؤسایی بودند که امروز در کمیته حضور یافتند.
,
اسامی نفراتی که تا پایان امروز (روز یازدهم پروسه) نامنویسی کردهاند، به شرح زیر خواهد بود؛
,
۱- هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو (پستهای ریاست و هیئت اجرایی)
,
۲- محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون (پست هیئت اجرایی)
,
۳- آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو (پستهای ریاست و هیئت اجرایی)
,
۴- مهدی علینژاد عضو هیئت رئیسه فدراسیون ووشو (پست ریاست)
,
۵- محمود خسرویوفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک (پست ریاست)
,
۶- غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان (پست هیئت اجرایی)
,
۷- مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز (پست هیئت اجرایی)
,
۸- عباس نظریان رئیس فدراسیون اسکی (پست هیئت اجرایی)
,
۹- فضلالله باقرزاده، سرپرست فدراسیون شمشیربازی و نایبرئیس کمیته ملی المپیک (پستهای ریاست و نایبرئیسی)
,
۱۰- غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی (پست نایبرئیسی)
,
۱۱- مهدی گودرزی رئیس فدراسیون سهگانه (پست هیئت اجرایی)
,
۱۲- علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال (پست هیئت اجرایی)
,
۱۳- علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی (پست هیئت اجرایی)
,
۱۴- مجید کیهانی خبره ورزشی (پست نایبرئیسی)
,
۱۵- محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال (پست هیئت اجرایی)
,
۱۶- مهین فرهادیزاد خبره ورزشی (پست نایبرئیسی)
,
۱۷- داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس (پست هیئت اجرایی)
,
۱۸- مجید شایسته خبره ورزشی (پست ریاست)
,
۱۹- بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی (پستهای ریاست و هیئت اجرایی)
,
۲۰- مجید هنرجو رئیس فدراسیون اسکیت (پست هیئت اجرایی)
,
۲۱-عبدالمهدی نصیرزاده عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی (پست هیئت اجرایی)
,
۲۲-عباس اورسجی رئیس فدراسیون کبدی (پست نایب رئیسی)
,
۲۳-مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی (پست هیئت اجرایی)
,
۲۴-محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو (پست هیئت اجرایی)
,
۲۵- حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف (پست هیئت اجرایی)
,
۲۶- جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال (پست هیئت اجرایی)
]