شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1401/04/24 شناسه خبر: 1883329
نماینده ولی فقیه در خوزستان:

بی‌حجابی همیشه به معنای بی‌عفتی نیست

بی‌حجابی همیشه به معنای بی‌عفتی نیست
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی‌فرد گفت: شاید فرد آشنایی با مقوله حجاب نداشته باشد و به همین منظور باید فرهنگ رعایت حجاب و ارزش آن را در جامعه ترویج داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد نبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان در خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) این شهرستان اظهار کرد: برگزاری عید غدیر خم مورد تاکید همگان می باشد و روزه گرفتن، اطعام و هدیه دادن از نخستین اعمال نیکو در این ایام است.

وی با بیان اینکه بی‌حجابی همیشه به معنای بی‌عفتی نیست، افزود: شاید فرد آشنایی با مقوله حجاب نداشته باشد و به همین منظور باید فرهنگ رعایت حجاب و ارزش آن را در جامعه ترویج داده شود.
 
امام جمعه اهواز گفت: ۲۱ تیرماه هفته گذشته روز عفاف و حجاب بود و لازم است از بانوان ایرانی مقید به حجاب و حفظ این ارزش قدردانی شود. 
 
حجت‌الاسلام موسوی فرد ادامه داد: دشمن تلاش زیادی دارد تا حجاب را در ایران از بانوان بردارد اما موفق نشده است. 
 
وی بیان کرد: در جامعه‌ای که حجاب نباشد خانواده‌ها متزلزل می‌شوند و از فرهنگ‌های نادرست غربی‌ها تقلید می‌کنند که این موضوع باعث ترویج بی‌دینی می‌شود.
 
امام جمعه اهواز عنوان کرد: حجاب یکی از ارزش‌های دینی است و با پایندی به ارزش های دینی در مسیر امام زمان(عج) می توانیم ثابت قدم داشته باشیم. 
 
انتهای پیام/
 

 

 

https://dana.ir/news/1883329.html/share
ارسال نظر
نظرات