شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1401/05/03 شناسه خبر: 1885356
اسلامی:

مشکلات در جزیی ترین بخش کشور باید حل شود

مشکلات در جزیی ترین بخش کشور باید حل شود
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: باید مشکلات در جزیی ترین بخش کشور حل شود و نباید تمام این موارد احصا شده و همچون کوه بر روی میز دولت تلنبار شود بلکه می توان از ظرفیت های مردمی در جهت حل آن ها استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی کشور، صبح امروز دوشنبه (۳تیر) در رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱، اظهار داشت: در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آموختیم که مردم باید نقش آفرین و محور باشند. امروز هدف این نمایشگاه بها دادن و میدان دادن به مردم است و باید از ظرفیت های مردمی در مدیریت کشور استفاده شود.

وی افزود: ایجاد کردن دو طبقه ملت و دولت مسائلی را حل نخواهد کرد بلکه باید همه برای حل مشکلات مسئول باشند و رقم زدن آن نیز باید ظرفیت ها و استعدادها شناسایی شوند تا زمینه شکوفایی تحقق یابد.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: باید هم افزایی بین مردم و دولت به وجود بیاید باید از ظرفیت های مردمی در توسعه مدیریت کشور استفاده شود و این از طریق محله محور و بخش محور تحقق پیدا میکند. یعنی باید مشکلات در جزیی ترین بخش کشور حل شود و نباید تمام این موارد احصا شده و همچون کوه بر روی میز دولت تلنبار شود بلکه می توان از ظرفیت های مردمی در جهت حل آن ها استفاده کرد.

اسلامی با بیان اینکه در داخل کشور استعداد های درخشان و فعالی وجود دارد که باید از این استعدادها استفاده کرد، تصریح کرد: یک زمانی که توقع استخدام و ایجاد شغل از دولت وجود داشت اما امروز آن طور نیست که دولت بتواند انجام دهد و باید این تفکر اصلاح شود زیرا خود مردم می توانند شغل ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: سازمان انرژی اتمی در گستره کشور مستقر است و فعالیت خود را انجام می‌دهد و هرکجا که ظرفیت و استعدادی وجود داشته باشد قطعا از آن استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/ک

https://dana.ir/news/1885356.html/share
ارسال نظر
نظرات