شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 11:40 منتشر شده در مورخ: 1401/06/23 شناسه خبر: 1897302
فرمانده قرارگاه اربعین در مرز چذابه:

مرز چذابه برای بازگشت زائران مناسب است

مرز چذابه برای بازگشت زائران مناسب است
محمد خانچی گفت: مرز چذابه در میان مرزهای شش گانه کشور مناسب ترین زیرساخت ها را دارد و ۲۲۰ موکب در نزدیکی این مرز به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به زائران هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، محمد خانچی فرمانده قرارگاه اربعین در مرز چذابه اظهار کرد: زیرساخت های گذرگاه مرزی چذابه نسبت به سایر مرزهای کشور مطلوب تر است و تاکنون تردد زائران اربعین در این مرز روان و بدون مشکل گزارش شده است.

وی افزود: ترافیک محور چذابه - بستان - الوان - شوش و چذابه - بستان - سوسنگرد - حمیدیه - اهواز بسیار روان است و زائران بدون محدودیت زمانی می توانند در این محورها تردد کنند.
 
فرمانده قرارگاه اربعین در مرزچذابه با بیان اینکه این مرز در میان مرزهای شش گانه کشور مناسب ترین زیرساخت ها را دارد، گفت: ۲۲۰ موکب در نزدیکی این مرز به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به زائران هستند.
 
خانچی ادامه داد: وضعیت امنیتی مرز چذابه نیز در بهترین حالت قرار دارد و در ایام اربعین با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته؛ خدمت رسانی در بخش های مختلف درمانی، امدادی، خدمات پلیس، آب رسانی و فاضلاب انجام شده است.
 
وی در پایان از زائران اربعین حسینی خواست سفر خود را مدیریت کنند و بازگشت خود را به ۲ روز مانده به اربعین موکول نکنند.
 
۲۶شهریور روز اربعین حسینی است.تاکنون ۳۵۰هزار زائر از چذابه به کربلا مشرف شدند.
 
شلمچه و چذابه از گذرگاههای رسمی وبین المللی برای تردد زائران اربعین هستند.
 
انتهای پیام/
 
 

 

https://dana.ir/news/1897302.html/share
ارسال نظر
نظرات