شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1401/06/23 شناسه خبر: 1897369
مسئول راهیان نور سپاه خوزستان:

سپاه تا بدرقه آخرین زائر آماده خدمت‌رسانی است

سپاه تا بدرقه آخرین زائر آماده خدمت‌رسانی است
ایمان ممبینی گفت: از دو روز گذشته بازگشت زوار حسینی(ع) به کشور آغاز شده است و مواکب ما تا آخرین زائری که بازگردد، آماده ارئه خدمات هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ دوم پاسدار ایمان ممبینی مسئول راهیان نور سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در گفت و گو با خبرنگار رهیاب اظهار کرد: رسالت اصلی معاونت اردویی و راهیان نور سپاه در ایام اربعین اسکان و استقبال از زائرین ابا عبدالله حسین(ع) است.

وی افزود: پیش بینی ها از تشرف پنج میلیون زائر به عتبات عالیات در ایام اربعین با توجه به وقفه دوساله به علت کرونا، خبر می داد که بر این اساس از اردیبهشت ماه بلافاصله پس از ماه مبارک رمضان، موضوع اسکان زوار در دستور کار قرار گرفت و مکاتبات و پیگیری ها آغاز شد.
 
مسئول راهیان نور سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: اردوگاه‌های متمرکز و غیر متمرکز بسیج، مساجد، مدارس، حسینیه‌ها، مهمان‌سراها از طریق ستاد عتبات عالیات و سازمان بسیج کشور اطلاع‌رسانی شدند تا زوار در بروز شرایط خاص دچار سردرگمی نشوند و در مسیر امکان اسکان ها وجود داشته باشد.
 
سرهنگ دوم پاسدار ممبینی ادامه داد: همچنین علاوه بر حمایت و پشتیبانی از مواکب موجود در گذرگاه های مرزی، دو موکب تحت عنوان محبان اهل بیت(ع) و عاشورائیان به ترتیب در پایانه های مرز چذابه و شلمچه راه‌اندازی شدند.
 
وی بیان کرد: این دو موکب در حوزه خدماتی، فرهنگی و بصیرتی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و بسیجیان، خادمیان شهدا، خانواده‌ی پاسداران و سربازان به صورت داوطلبانه در این مواکب به زوار عزیز خدمات ارائه می دهند.
 
مسئول راهیان نور سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان بیان کرد: از دو روز گذشته نیز بازگشت زوار حسینی(ع) به کشور آغاز شده است و مواکب ما تا آخرین زائری که بازگردد، آماده خدمات رسانی هستند.
 
انتهای پیام/
 
 

 

https://dana.ir/news/1897369.html/share
ارسال نظر
نظرات