شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 19:30 منتشر شده در مورخ: 1401/06/24 شناسه خبر: 1897647
آیت‌الله نوری همدانی:

کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار باید تقویت شود

کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار باید تقویت شود
مرجع تقلید شیعیان با بیان این که نباید اجازه افزایش قیمت را داد، گفت: کنترل قیمت ها و نظارت بر بازار باید تقویت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قم فردا آیت‌الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار  با محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، با اشاره به خدمات دولت سیزدهم اظهار داشت: امروز دولت تلاش می‌کند به مردم خدمت کند و به طور شبانه‌روزی هم مشغول است.

وی بر حل مشکل گرانی کالا در کشور تأکید کرد و گفت: باید با برنامه‌ای دقیق نرخ کالاها کنترل شود و با نظارت مستمر و تلاش شما مردم شاهد ارزانی و بهبود وضعیت معیشتی باشند.

آیت‌الله نوری همدانی عملکرد بانک‌ها را موردتوجه قرارداد و بیان داشت: گرفتن دیر کرد ربا و حرام است، اتفاقی که در بانک های کشور رخ می دهد در حالی که در اسلام هیچ گناهی به اندازه ربا بزرگ شمرده نشده است.

وی ادامه داد: مبارزه با فقر، بی عدالتی و بالا بردن سطح آگاهی مردم باید یکی از اصلی ترین برنامه های نظام مقدس اسلامی است.

این مرجع تقلید ابراز داشت: صداقت در گرفتار و صمیمیت نسبت به مردم باید یکی از شاخصه های مسئولین نظام مقدس اسلامی باشد.

وی خطاب به مسئولان بیان داشت: در مشکلات با مردم صادقانه صحبت کنید و مشکلات را با آنها در میان بگذارید، مردم مومنانه و دلسوزانه همواره در کنار نظام و پشتیبان نظام بوده اند از این رو در برخورد با آنها صداقت و صمیمیت سرلوح کار شما باشد.


 

https://dana.ir/news/1897647.html/share
ارسال نظر
نظرات