شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1401/06/28 شناسه خبر: 1898250
یادداشت؛

واگذاری میدان جنگ سایبری به استکبار

واگذاری میدان جنگ سایبری به استکبار
بزرگترین خیانت جریان غرب‌گرا در سال‌های گذشته، واگذاری میدان جنگ سایبری به جبهه استکبار بود که با فراگیر کردن پلتفرم‌های آمریکایی - صهیونیستی، کشور را به اشغال سایبری درآورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ امام خامنه ای سال ۹۴ نسبت به نفوذ در تصمیم گیران هشدار داده و فرمودند: «مسئولان آماج این نفوذند؛ برای چه؟ هدف چیست؟ هدف این است که محاسبات مسئولان را عوض کنند و تغییر بدهند… وقتی نتیجه این بشود که فکر مسئولین و اراده‌ مسئولین در مشت دشمن قرار بگیرد، دیگر لازم نیست دشمن بیاید دخالت مستقیم بکند؛ نه، مسئول کشور همان تصمیمی را می‌گیرد که او می‌خواهد.»

بستر این نفوذ، پلتفرم‌های آمریکایی - صهیونیستی است که سربازانی از مرکز اعتدال عربستان، منافقین تیرانا و عوامل داخلی در آن تولید پیام می‌کنند و مدیریت این پلتفرم‌ها با مهندسی پیام، محتوا را به گونه ای که منجر به تصمیم مدنظر در تصمیم گیران کشور شود، به سمت آنان هدایت می‌کند.
 
بزرگترین خیانت جریان غرب‌گرا در سال‌های گذشته، واگذاری میدان جنگ سایبری به جبهه استکبار بود که با فراگیر کردن پلتفرم‌های آمریکایی - صهیونیستی، کشور را به اشغال سایبری درآورد.
 
انقلاب در طول سال‌های اخیر، بارها و بارها از عدم مدیریت فضای مجازی ضربه خورده که آخرین نمونه آن ماجرای مهسا امینی است. 
 
فردی از قانون کشور تخلف کرده و پلیس به جای برخورد قهری و سلبی، با اقدامی ایجابی وی را به جلسه توجیهی فراخوانده است. او در صحت و آرامش وارد سالن جلسه شده، پس از دقایقی به سمت یکی از ماموران رفته چند جمله ای با وی بگومگو می‌کند ناگهان دچار حمله قلبی شده، بلافاصله به بیمارستان منتقل و پس از چند روز فوت می‌کند.
 
پلیس هیچ تخلفی نکرده است؛ این مانند آن است که فردی با مراجعه به بانک ضمن جر و بحث با کارمند بانک فوت کند. اما می‌بینیم از روسای قوا تا وزیر و وکیل به میدان آمده و دستور پیگیری می‌دهند. حتی نیروهای انقلابی دست و پای خود را گم کرده، تلویحاً و تصریحاً به نظام حمله کرده نسخه عقب‌نشینی می‌پیچند!
 
دشمن با سلطه تمام عیار بر فضای مجازی به فرموده رهبری توانسته محاسبات مسئولان و نخبگان را عوض کند؛ فکر و اراده آنان را در مشت خود بگیرد.
 
مادامی که فضای مجازی کشور مدیریت نشود، وضع همین است. جمهوری اسلامی که جبهه استکبار را بر روی زمین مستاصل کرده به طوری که صدای شکستن استخوان‌هایش به گوش می رسد، در فضای بیت و بایت‌ها عرصه را واگذار کرده است. 
 
والله، بالله، تالله؛ خروج از انفعال سایبری که رهبری یازده سال پیش دستور دادند، فوق‌العاده ساده و آسان است؛ فقط قدری حمیت، جسارت اقدام، نترسیدن و جا نزدن در برابر هجمه‌ها و یقین به لطف باری‌تعالی در مدیران کشور نیاز دارد.
 
 
حجت‌الاسلام محمد کرباسی؛ قائم مقام دفتر مطالعات فضای مجازی کشور
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/news/1898250.html/share
ارسال نظر
نظرات