شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1401/06/30 شناسه خبر: 1898738
شب گذشته در قزوین چه خبر بود؟

فرصت‌طلبی آشوبگران از تجمعات مردمی

فرصت‌طلبی آشوبگران از تجمعات مردمی
ضدانقلاب‌ها شب گذشته با ایجاد تجمع و اغتشاش در سطح شهر قزوین، اموال عمومی و شخصی مردم را به آتش کشیدند و آرامش و امنیت جامعه را برهم زدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ در روزهای اخیر فوت مهسا امینی یک واقعه تلخ و دردناک بود که همه اقشار مردم و مسئولین را متاثر کرد و شاهد هستیم که حتی شخص رئیس جمهور هم به طور جدی برای رسیدگی به این پرونده ورود کرده است و رئیس قوه قضائیه هم اعلام کرد که پرونده خانم امینی با فوریت در حال رسیدگی است.

باتوجه به اینکه معاندین و ضدانقلاب‌ها منتظر کوچک‌ترین فرصت برای ماهیگیری از آب گل‌آلود به نفع خود و ضربه به نظام هستند نیز در ماجرای مهسا امینی هم ساکت ننشستند و بنا بر اعلام خود درواق "مهسا امینی" را به اسم رمز تبدیل کرده و در صدد ایجاد فضای چالشی و اغتشاش در جامعه برآمدند و با مانورهای رسانه‌ای با ایجاد فضایی غبارآلود و شبه‌انگیزی‌ها و دروغ‌پردازی‌های بسیار سبب شدند تا عده‌ای را به کف خیابان‌ها بکشانند و با به خطر انداختند امنیت جانی و مالی مردم، به اهداف شوم خود برسند.
 
 
متاسفانه شب گذشته در برخی نقاط کشور شب ناآرامی برای مردم بود چون اغتشاشگران به نام اعتراض به خیابان‌ها هجوم آوردند و با به آتش کشیدن اموال عمومی و شخصی باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه شدند؛ درواقع ضدانقلاب‌ها به نام مهسا اما به کام خود، نقشه‌پردازی کرده و خارج از گود به تماشا نشستند.
 
قزوین هم همانند برخی استان‌های کشور در معرض جولان اغتشاشگران قرار گرفته و روز گذشته درپی فراخوان ضدانقلاب و شبکه‌های ماهواره‌ای تجمعاتی را در برخی نقاط شهر قزوین ایجاد کردند.
 
تجمع‌کنندگان از ساعت ۱۹ با جمعیتی حدود یکصد نفر در چهارراه عدل قزوین ضمن سردادن شعارهایی علیه جمهوری اسلامی و مسئولان دست به تخریب اموال عمومی زدند.
 
 

خبرنگار میدانی ما از آتش زدن چند سطل زباله، یک دستگاه مینی‌بوس و سنگ زدن به مامورین توسط تجمع‌کنندگان گزارش داد.
 
با گذشت حدود یک ساعت از حضور این افراد که منجر به ترافیک سنگین در محدوده خیابان خیام و بلوار شده بود، یگان ویژه وارد صحنه شد و افراد را متفرق کرد و تعدادی از لیدرهای اغتشاش‌گران دستگیر شدند.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/news/1898738.html/share
ارسال نظر
نظرات