شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1401/06/31 شناسه خبر: 1899007

ترافیک سنگین آزادراه کرج - قزوین

ترافیک سنگین آزادراه کرج - قزوین
آزادراه کرج - قزوین ،آزادراه قزوین - کرج و آزادراه تهران - قم حدفاصل پل شهید کاظمی تا بهشت زهرا(س) ترافیک سنگین گزارش شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۳۵ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل هشت درصد کاهش را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۷، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که مسافران با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند. .

ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) محدوده سیاه بیشه و آزادراه قزوین - رشت مسیر(رفت و برگشت) محدوده رودبار گزارش شده است.

با این حال، تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال(رفت و برگشت) در جریان است.

همچنین محورهای شمالی بدون هرگونه مداخلات جوی هستند.

در حال حاضر نیز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده های مهرویلا، گلشهر و پلیس راه مهرشهر، آزادراه قزوین - کرج محدوده پایانه شهید کلانتری و آزادراه تهران - قم حدفاصل پل شهید کاظمی تا بهشت زهرا(س) گزارش شده است.

https://dana.ir/news/1899007.html/share
ارسال نظر
نظرات