شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1401/07/04 شناسه خبر: 1899665
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

زنان پیش قراولان جنگ ترکیبی دشمن هستند

زنان پیش قراولان جنگ ترکیبی دشمن هستند
زارع کمالی گفت: امروز زنان، پیش قراولان جنگ ترکیبی دشمن هستند و در این میدان نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، سردار حسین زارع کمالی ظهر امروز در جمع تعدادی از سربازان و خانواده‌های آنها به مناسبت روز سرباز، خدمت مقدس سربازی را یکی از پاک‌ترین و مقدسترین ماموریت‌ها در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: پوشیدن این لباس با وجود سختی‌ها و مشکلاتی که دارد مایه افتخار است و انجام وظیفه در مسیر اهداف انقلاب اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی است.

وی خطاب به همسران سربازان ادامه داد: موفقیت هر مردی در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مرهون و مدیون کانون گرم خانواده و زن خانواده است و انقلاب اسلامی نیز به  زن هویتی دیگر داد و امام خمینی(ره) سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) که سرآمد زنان دو عالم در فرزندآوری، تربیت فرزند، حضور اجتماعی، ولایت‌مداری و ... است را روز زن نامگذاری کردند.

فرماده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: برخلاف نگاه غرب به زن، اسلام نگاه کرامت بخش و عزت بخش و استقلال دهنده به زن دارد که با حفظ حجاب و عفت در متن جامعه قرار دارد و همین نگاه نیز موجب شد که به برکت وجود زن در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی برسیم.

زارع کمالی ادامه داد: اگر نبود زنی متدین و عفیفه که اوج احساسات و لطافت زنانه را با اوج شهادت طلبی به هم بیامیزد طبیعتاً انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به پیروزی نمی‌رسید و این انقلاب نتیجه صبر و استقامت مادران و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز است که امام (ره) نیز می‌فرمایند که جامعه ما مدیون زنان شیردل است.

وی گفت: خدمت به انقلاب اسلامی فقط خدمت سربازی نیست خدمت در همه عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و جمعیت است، شما سربازان که در دامن زنانی پرورش یافته‌اید که جنگ رزم و جهاد اصغر را پشت سرگذاشته‌اند امروز باید جهاد تبیین و امید آفرینی و در یک کلام جهاد اکبر را پشت سر بگذارید که به مراتب سخت تر از جهاد اصغر است.

زارع کمالی گفت: امروز دشمنان با جنگ ترکیبی به مقابله با نظام جمهوری اسلامی که داعیه‌دار  تمدن نوین اسلامی است می‌پردازند و قصد دارد به خانواده، علم و الگوهای به عنوان سه پایه تمدن نوین اسلامی ضربه بزند.

وی افزود: تمدن نوین اسلامی بدون خانواده اسلامی معنا و مفهوم ندارد و وقتی این تمدن می‌تواند زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) باشد که خانواده اسلامی وجود داشته باشد و این خانواده نیز بدون زنی عفیفه، پاکدامن و زینبی و فاطمی هیچ‌معنا و مفهومی ندارد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: اینکه هجمه اصلی دشمن روی زنان و خانواده است به این دلیل است که به اهمیت و جایگاه زن در نظام جمهوری اسلامی ایران پی برده است و متوجه شده با جنگ نظامی به جایی نمی‌رسد و تنها راه موفقیتش براندازی خانواده است.

زارع کمالی ادامه داد: امروز زنان، پیش قراولان جنگ ترکیبی دشمن هستند و در این میدان نقش اصلی را دفاع می‌کنند و باید دقت کنیم که در زمین دشمن بازی نکنیم و در جهاد تبیین که جهادی عینی و همگانی قدم برداریم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه در جنگ رسانه‌ای خوب درخشیدند، گفت: نباید نقش اصحاب رسانه را در حوادث چون شیوع کرونا و حوادث غیرمترقیه‌ای چون سیل نادیده گرفت و در حوادث اخیر نیز رسانه به اهمیت امنیت در کشور پرداخت و اقدامات فراجا در راستای ایجاد امنیت را به خوبی انعکاس داد.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/news/1899665.html/share
ارسال نظر
نظرات