شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1401/09/02 شناسه خبر: 1913160
بازی مقابل انگلیس مثل پلی‌استیشن نیست؛

کی‌روش: به کسانی که بازیکنان تیم ملی را تخریب کرده‌اند، تبریک می‌گویم!

کی‌روش: به کسانی که بازیکنان تیم ملی را تخریب کرده‌اند، تبریک می‌گویم!
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: می‌خواهم به کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، تبریک بگویم به خاطر این که کارشان را درست انجام دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا از قطر؛ کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تمرین امروز ملی‌پوشان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در درجه اول به خاطر حمایت‌های شما تشکر می‌کنم. هیچ وقت علاقه نداریم داخل زمین باشیم ولی نتوانیم برای هواداران‌مان افتخار کسب کنیم. نتیجه‌ای که به دست آمد، مطمئنا باعث یادگیری ما مقابل تیمی که در حال حاضر یکی از کاندیداهای قهرمانی این جام است، شده است. با رفتار و روند مناسب روحی و ذهنی باید درون زمین فقط خودمان باشیم.

وی در ادامه پیرامون هجمه‌ها علیه بازیکنان تیم ملی در داخل کشور و هم‌چنین استادیوم محل برگزاری بازی بیان داشت: همان طور که دیروز گفتم، بازیکنان در تیم ملی دشمنان ما نیستند. به کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، می‌خواهم تبریک بگویم به خاطر این که کارشان را درست انجام دادند.

کی‌روش درباره مقابله با این تفکر عنوان داشت: مطمئنم اکثر مردم می‌دانند این بازیکنان در سال‌های طولانی باعث شادی و افتخار آن‌ها شده‌اند. می‌خواهم این ایده و نظریه که بازیکنان تیم ملی دشمنان ما هستند را تخریب کنم و مقابل آن بجنگم. دشمنان ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را به هم بزنند. کسانی که فکر می‌کنند بازی در جام جهانی مقابل تیم‌هایی مثل انگلیس یا پرتغال مثل بازی پلی‌استیشن است ولی مسئولیت بزرگی بر روی دوش ماست.

سرمربی تیم ملی در پایان راجع به لو رفتن ترکیب تیمش گفت: به افرادی که این کار را انجام دادند تبریک می‌گویم. نمی‌توانم صحبت‌هایم را تمام کنم بدون اینکه به یک رسانه تبریک بگویم. شما کارتان را خوب انجام دادید چون ترکیب را ساعت‌ها قبل از بازی، صبح اول وقت اعلام کردید. این به ما نشان می‌دهد یک نفر در تیم حضور دارد که با شما صحبت کرده. همه رسانه‌های ایرانی اینجا هستند ولی شما این کار را انجام دادید. شما یک قهرمان بزرگ هستید.

بیشتر بخوانید؛

https://dana.ir/news/1913160.html/share
ارسال نظر
نظرات