شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1401/09/02 شناسه خبر: 1913171
برای بازی اول آن نتیجه را متصور نبودیم؛

سجادی: اهانتی به تیم ملی فوتبال صورت نگرفت/ بیرانوند با تأیید کادرفنی مقابل ولز به بازی خواهد رفت

سجادی: اهانتی به تیم ملی فوتبال صورت نگرفت/ بیرانوند با تأیید کادرفنی مقابل ولز به بازی خواهد رفت
وزیر ورزش و جوانان گفت: دیروز علی‌رضا بیرانوند گفت که اگر کادرفنی به من اجازه بدهد، مقابل ولز بازی می‌کنم؛ به هر حال تصمیم نهایی با کادرفنی و سرمربی محترم تیم است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست امروز هیأت دولت پیرامون آخرین وضعیت دروازه‌بان تیم ملی اظهار داشت: دیروز علی‌رضا بیرانوند گفت که اگر کادرفنی به من اجازه بدهد، مقابل ولز بازی می‌کنم. به هر حال تصمیم نهایی با کادرفنی و سرمربی محترم تیم است؛ همین‌جا به آنها خسته‌نباشید می‌گویم و برای کادرفنی و کادر مدیریتی فدراسیون آرزوی موفقیت دارم.

وی در ادامه بیان داشت: روحیه بیرانوند به این شکل بود که اگر کادرفنی اجازه بدهد من روز جمعه مقابل ولز بازی می‌کنم. تا شب گذشته این مسائل مشخص نبود هر چند که این مسائل جزو جزئیات داخل تیم است. ما تا حدی در این باره سوال می‌کنیم اما بیشتر از آن را به خودمان اجازه نمی‌دهیم که سؤال بپرسیم.

سجادی درباره ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ولز در بازی بعدی عنوان داشت: ترکیب نهایی تیم روز مسابقه که حالت محرمانه هم دارد همان روز مشخص می‌شود، اما روحیه بیرانوند خیلی خوب بوده و آرزو می‌کنم که مشکل او زودتر حل شود؛ خودش آماده است که روز جمعه بازی کند.

او در رابطه با شکست سنگین تیم ملی مقابل انگلیس تأکید داشت: همه تیم‌ها برای بازی باکیفیت آمده‌اند ما برای بازی اول آن نتیجه را متصور نبودیم. ۲ فرصت طلایی دیگر داریم که مهم‌ترین آن بازی با ولز است، مهم‌ترین آوردگاه ما روز جمعه است. همه تلاش‌مان را باید بکنیم؛ باید بهترین تشویق و روحیه و فضای استادیوم را در روز جمعه رقم بزنیم.

وزیر ورزش و جوانان راجع به حواشی داخل استادیوم هم گفت: قبل از شروع بازی با انگلستان مزاحمتی از روی سکوها با به کار بردن الفاظی غیرورزشی صورت گرفت و حین بازی نیز کلمات غیرورزشی شنیده شد. روی سکوها نیز پرچم‌های غیرمجاز وارد شده بود که تماشاچیان با هم درگیر شدند اما خوشبختانه مسئولان انتظامی آن جا سامان دادند. به تیم ملی اهانتی صورت نگرفت و ایرانی‌ها در ورزشگاه به خوبی از تیم ملی حمایت کردند.

بیشتر بخوانید؛

https://dana.ir/news/1913171.html/share
ارسال نظر
نظرات