شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1401/09/03 شناسه خبر: 1913331
کار بسیار سختی برای دو تیم پیش رو خواهد بود؛

رجائیان: ملی پوشان ایران توانایی ارائه یک بازی زیبا و هجومی را دارند/ ولز و آمریکا فوتبال خطرناکی بازی می کنند

رجائیان: ملی پوشان ایران توانایی ارائه یک بازی زیبا و هجومی را دارند/ ولز و آمریکا فوتبال خطرناکی بازی می کنند
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم گفت: توانایی لازم را برای کسب امتیاز از دو دیدار پیش رو در بچه های تیم ملی می بینیم و بازیکنانی داریم که در فاز هجومی عملکرد خوبی را ارائه می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص دو دیدار پیش روی تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی قطر اظهار داشت: ساختار فوتبالی آقای کی روش یک ساختار دفاعی است اما ما در این دو بازی پیش رو محکوم به پیروزی هستیم لذا این موضوع کار را کمی سخت تر از قبل می کند و تغییر نگرش تیم ما از دفاعی به هجومی هنر آقای کی روش و کادر فنی تیم ملی است که باید دید چه ترتیبی اتخاذ خواهند کرد.

وی افزود: تیم هایی که دفاعی بازی می کنند فوتبال آنها از دید تماشگران لذت بخش نیست و آقای کی روش باید ساختار فوتبال تیم ملی را به سمت ارائه یکی بازی زیبا و میل به گل زنی ببرد.

رجائیان تصریح کرد: توانایی لازم را برای کسب امتیاز از دو دیدار پیش رو در بچه های تیم ملی می بینیم و بازیکنانی داریم که در فاز هجومی عملکرد خوبی را ارائه می کنند، لذا به عنوان مثال استفاده از رامین رضا ئیان با توانمندی او در سانتر کردن و استفاده از سردار آزمون در کنار مهدی طارمی و تبدیل سیستم به دو مهاجم موثر خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اظهار داشت: هر دو تیم ولز و آمریکا در بازی نخست نشان دادند که تیم های قابل احترام و قدرتمندی هستند و فوتبال خطرناکی بازی کردند لذا شاید بتوانند یقه تیم انگلیس به عنوان مدعی اول صعود از گروه را هم بگیرند پس ما نیز نباید به راحتی از کنار این دو تیم بگذریم و کار به مراتب سخت تری پیش رو خواهیم داشت.

این مدیر پیشکسوت ورزشی خاطرنشان کرد: در بازی قبلی ایران و آمریکا در جام جهانی ۹۸ نگاه های غالب وضعیت سیاسی بین دو کشور بود اما در بازی پیش رو اگر نتایج به نحوی رقم بخورد که بازی آخر ما با آمریکا تعیین کننده صعود از گروه باشد کار بسیار سختی برای دو تیم پیش رو خواهد بود.

رجائیان در خصوص دیدار نخست ایران در مقابل تیم انگلیس نیز گفت: انتظارها این بود که با همان تفکر دفاعی آقای کی روش و استفاده از ضد حمله‌ها حداقل به‌تساوی دست پیدا کنیم اما درمجموع استراتژی و ارنج تیم مناسبی برای رویارویی با انگلیس انتخاب نشد اما فوتبال ما هم تا این حد با فوتبال انگلیس اختلاف نداشت.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/news/1913331.html/share
ارسال نظر
نظرات