در راستای طرح شهید پناهی؛

۶ پروژه مدرسه‌سازی در استان هرمزگان کلنگ‌زنی شد

news-details
تعداد ۶ پروژه مدرسه‌سازی در راستای ساماندهی مدارس کانکسی مستقل بیش از ۱۰ نفر دانش آموز به نمایندگی در روستای کوتک رئیسی واقع در شهرستان میناب کلنگ زنی شد.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ صبح امروز با حضور سیدفخرالدین هاشمی مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان، سردار امیری جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد(ع)، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه شهرستان میناب و دانشمند مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و جمعی از مسوولین محلی  تعداد ۶ پروژه مدرسه سازی در راستای ساماندهی مدارس کانکسی مستقل بیش از ۱۰ نفر دانش آموز به نمایندگی در روستای کوتک رئیسی واقع در شهرستان میناب کلنگ زنی شد.

هاشمی در تشریح این طرح با اشاره به اینکه ساماندهی مدارس کانکسی مستقل دارای بیش از ۱۰ دانش آموز که در قالب طرح شهید دانش آموز «رضا پناهی» از تیرماه امسال در سراسر کشور کلید خورد، در  هرمزگان نیز در قالب ساماندهی ۱۳ مدرسه کانکسی در حال اجراست، اظهار داشت: تعداد ۶ مدرسه با زیربنای ۴۳۲ مترمربع در قالب ۱۱ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در حال احداث است.

به گفته وی، ساماندهی مدارس کانکسی مستقل دارای بیش از ۱۰ دانش آموز در شهرستانهای میناب، حاجی آباد، بشاگرد و جاسک در حال اجرا است.

گفتنی است؛ این پروژه که به نمایندگی از ۶ پروژه ساماندهی مدارس کانکسی مستقل بیش از ۱۰ نفر دانش آموز در روستای کوتک رئیسی در میناب کلنگ زنی شد با مشارکت خیر نیک اندیش حاج اکبر ابراهیمی در حال احداث است.

تعداد ۷ پروژه دیگر طرح ساماندهی مدارس کانکسی مستقل بیش از ۱۰ نفر دانش آموز نیز با مشارکت نوسازی مدارس، خیرین و بنیاد برکت در شهرستانهای حاجی آباد، بشاگرد و جاسک با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال اجرا است.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, هرمز,
,
,
,
,
,
,
,
,

, ,

, ,

, ,

, ,

 

,

انتهای پیام/

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نظرات