«ویدیولایبرری» برای نخستین بار در«سینما حقیقت» قابل تماشاست

news-details
شانزدهیمن جشنواره سینما حقیقت همانند جشنواره فیلم کوتاه تهران در پردیس سینمای ملت برگزار خواهد شد.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  شانزدهیمن جشنواره سینما حقیقت همانند جشنواره فیلم کوتاه تهران در پردیس سینمای ملت برگزار خواهد شد.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری جشنواره که اواخر آذرماه اعلام شده است، پردیس ملت آرام آرام خود را آماده میزبانی از مستندسازان، اهالی سینما و خبرنگاران می‌کند.

هم اکنون مراحل آماده‌سازی و طراحی محیطی جشنواره در حال انجام است.

در این دوره از جشنواره سینما حقیقت، تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویا نمایی برای نخستین بار در بخش «ویدیولایبرری» در ایام برگزاری شانزدهیمن جشنواره «سینما حقیقت» قابل تماشاست.

در بخش ویدیولایبرری این دوره، افراد خاص شامل نمایندگان رسانه‌ها، میهمانان خارجی و تعدادی از مستندسازان می‌توانند به صورت رایگان مستندهای تولید شده در مرکز  گسترش را در پردیس ملت در غرفه«ویدیولایبرری» تماشا کنند.

این امکان برای نخسیتن بار در جشنواره«سینما حقیقت» فراهم شده است. پس از پایان جشنواره، درباره امکان تماشای آثار در «ویدیولایبرری» برای علاقه‌مندان، دانشجویان، مستندسازان و نمایندگان رسانه اطلاع رسانی خواهد شد.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران«سینما حقیقت» بر اساس فراخوان اعلام شده، با دبیری محمد حمیدی مقدم در اواخر آذرماه 1401 به صورت آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نظرات