ویروس ساسی در گوش جامعه

طی چند روز گذشته کلیپی از یک خواننده لس‌آنجلسی در فضای مجازی منتشر و موجب نگرانی نهادهای فرهنگی، اجتماعی و خانواده‌ها شد.


کنگره ملی شهدای پایتخت از امروز در 4 مرحله کار خود را آغاز می‌ کند

نشست خبری کنگره ملی 24000 شهید پایتخت با حضور استاندار تهران و سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران برگزار شد.


افزایش احتمال مصرف مواد در نوجوانان در شبکه های اجتماعی

یک بررسی جدید هشدار می دهد نوجوانانی که به اینستاگرام، تیک تاک و سایر رسانه های اجتماعی وابسته اند، بیشتر با احتمال مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر، سیگار و رفتارهای جنسی پرخطر روبرو هستند.


نظارت بر مناسب سازی معابر برای معلولان با سرای محله

رئیس سازمان بهزیستی گفت: درگاه‌های محله محور شهرداری همچون سرای محلات ظرفیت های مناسبی هستند تا از این طریق بتوان داوران مناسب سازی در محلات را انتخاب کرد.


«اکبرزاده» مشاور رئیس بنیاد و رئیس مرکز رسانه بنیاد مستضعفان شد

رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی، امیر اکبرزاده را به عنوان مشاور رئیس بنیاد مستضعفان و رئیس مرکز رسانه بنیاد منصوب کرد.


همکاری با کشورهای اسلامی جهت پرداخت هزینه تحصیل دختران فلسطینی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با بعضی کشورهای اسلامی جهت پرداخت هزینه تحصیل دختران فلسطینی و افغانستانی همکاری خواهیم داشت.


تلاش برای افزایش مشارکت سالمندان در مسائل اجتماعی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: سند سالمندی در حال پیگیری است و همکاران ما در سازمان بهزیستی تلاش می‌کنند افزایش مشارکت سالمندان را در مسائل اجتماعی داشته باشند.


زنان محور خانواده‌اند/ طرح آذر برای سوادآموزی زنان روستایی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: طرح آذر، برای سوادآموزی زنان عشایر و روستایی بود که به همت دختران با موفقیت انجام شد.


زلزله ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر «مورموری» ایلام را لرزاند

زمین لرزه ای به بزرگی ۵/۱ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری‌ زمین « مورموری » ایلام را لرزاند.


تشکیل کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان در معاونت ریاست جمهوری

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از تشکیل کمیته دفاع از حقوق زنان و کودکان در معاونت ریاست جمهوری خبر داد و گفت: بسیاری از کنشگران حوزه سلامت از بانوان از جمله پرستاران و پزشکان برای اعزام به غزه …