اهتمام به توانمندسازی معلمان در دوران شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش از اهتمام به توانمندسازی معلمان در دوران شهید جمهور نوشت و گفت: آیت‌الله رئیسی در همه جلسات عمومی با فرهنگیان بر مبحث توانمندسازی که یکی از بخش‌های مهم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است تاکید …


آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مدارس سمپاد و نمونه‌دولتی

کارت‌ ورود به جلسه آزمون مدارس سمپاد و نمونه‌دولتی متقاضیان ورود به این مدارس، از امروز (۲۶ خرداد) از طریق سامانه my.medu.ir قابل دریافت است.


توسعه و پیشرفت با مشارکت مردم معنا پیدا می‌کند

وزیر آموزش و پرورش گفت: توسعه و پیشرفت با مشارکت مردم معنا پیدا می‌کند و مهمترین عاملی که تاکنون نهضت ساخت مدرسه را با سرعت بالایی به پیش برده، حضور نیکوکاران مدرسه ساز بوده است.


مردم باید احساس کنند که رأی آنها در سرنوشتشان تأثیرگذار است

وزیر علوم گفت: باید شرایطی فراهم شود تا همه سلایق سیاسی انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات را داشته باشند و مردم احساس کنند که رأی آنها در سرنوشتشان مؤثر است.


افزودن یک متر مربع به سرانه فضای دانش آموزی در دوره ۳۵ ماهه دولت سیزدهم

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سرانه فضای دانش آموزی در استان تهران در یک دوره ۳۵ ماهه از ۳ متر و نه دهم به ۴ متر و ۷ دهم رسید گفت: چیزی حدود یک متر مربع به سرانه …


عقد قراداد بین دانشگاه ازاد واحدتهران شمال و شرکت ملی پست/ هرشخص یک کدپستی

نشست خبری معرفی سفیر برند صاپست، امضای تفاهم نامه همکاری صاپست با دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین عقد قرارداد همکاری با هلدینگ تبلیغاتی مات روز شنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۳ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد.


سامانه رتبه‌ بندی برای معلمان فاقد رتبه از امروز باز می‌شود

وزارت آموزش و پرورش برای آن دسته از فرهنگیانی که تا پیش از این فاقد رتبه شده بودند؛ اطلاعیه ای صادر کرد.


تحویل ۷۰۰۰ فضای آموزشی در دوران شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش گفت: در دوران شهید جمهور حدود ۷۰۰۰ فضای آموزشی تحویل آینده سازان این کشور شد.


نتایج علمی نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۳ اعلام شد

نتایج علمی شرکت‌کنندگان نوبت اول آزمون سراسری و همچنین آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان سال ۱۴۰۳ در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اعلام شد.


ثبت نام ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی

داوطلبان باید توجه داشته باشند که تاثیر سوابق تحصیلی در سال های آینده به نسبت مشخصی افزایش خواهد یافت. در این مقاله بر آن بودیم که اطلاعات لازم برای ترمیم معدل ۱۴۰۳ و همچنین مراحل و هزینه لازم برای داوطلبان …