اخبار داغ

باید مسائل سیاسی را به سیاست‌مداران بسپاریم و می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم؛

آزمون: متحد هستیم تا حداقل یک مرحله در جام جهانی صعود کنیم/ ابتدا پدرومادرم را دیدم؛ سپس اسب‌ها را!

آزمون: متحد هستیم تا حداقل یک مرحله در جام جهانی صعود کنیم/ ابتدا پدرومادرم را دیدم؛ سپس اسب‌ها را!
مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال بایرلورکوزن گفت: پس از این که به دنیا آمدم، ابتدا مادر و پدرم و سپس اسب‌ها را دیدم!
[

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ سردار آزمون، لژیونر ایرانی ملی‌پوش تیم فوتبال بایرلورکوزن آلمان در گفت‌وگو با سایت این باشگاه اظهار داشت: پس از این که به دنیا آمدم، ابتدا مادر و پدرم و سپس اسب‌ها را دیدم! پیش از بازی‌ها همیشه فیلم‌هایی از اسب‌های خودم را تماشا می‌کنم و اگر خانواده و دوستانم فیلمی از آن‌ها به من ارسال نکنند، دیوانه می‌شوم.

,

وی در ادامه پیرامون علاقه‌اش به اسب‌ها و این که در سن ۱۷ سالگی اولین اسب خودش را خریده، بیان داشت: گاهی اسامی اسب‌هایم را فراموش می‌کنم. پس از خداحافظی با فوتبال نمی‌خواهم مربی یا مدیر شوم و دوست دارم برای اسب‌ها وقت بیشتری بگذارم.

,

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان داشت: قبلاً عملکرد خوبی در والیبال داشتم اما همه به من می‌گفتند فوتبال را انتخاب کنم. وقتی بهترین گلزن یک تورنمنت بین‌المللی شدم و از روسیه پیشنهاد دریافت کردم، مسیرم مشخص شد. از پدر، مادر، دوستان و اسب‌هایم دور شدم و این شرایط برای من دشوار بود. تنها بودم اما من ایرانی هستم و نمی‌ترسم

,

آزمون در بخشی از این گفت‌وگو به جنگ بین روسیه و اوکراین اشاره کرد و تاکید داشت: در روسیه مدت‌ها زندگی کرده‌ام؛ آن جا احساس راحتی داشتم و مردم رفتار خوبی با من داشتند. سیاست‌مدار نیستم و نمی‌خواهم درباره جنگ صحبت کنم؛ با این حال به‌ عنوان یک انسان می‌گویم نباید هیچ جنگی در جهان رخ دهد.

,

ستاره تیم فوتبال بایرلورکوزن آلمان درباره کار سختش در بوندس‌لیگا تصریح داشت: پس از دیدار با کلن بسیار ناامید شده بودم و می‌دانستم این بازی چقدر برای باشگاه و هواداران مهم است. تمام تلاشم را می‌کنم تا فصل آینده موفق باشیم. در باشگاه خیلی خوب از من استقبال کردند و دوران خوشی را با تیم می‌گذرانیم؛ به‌ویژه در مکزیک. می‌خواهم در دفاع یا حمله به تیم کمک کنم و می‌توانم فصل آینده عملکرد بسیار بهتری به نمایش بگذارم. امیدوارم فصل را بسیار خوب آغاز کنم.

,

این بازیکن ملی‌پوش ایرانی در رابطه با گروه سیاسی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خاطرنشان ساخت: به همه بازیکنان احترام می‌گذاریم و مشکلی بین ما فوتبالیست‌ها وجود ندارد. باید مسائل سیاسی را به سیاست‌مداران بسپاریم و می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم. همه ما متحد هستیم تا حداقل یک مرحله در جام جهانی صعود کنیم.

,

آزمون در پایان گفت: ترکمن‌های زیادی در شمال ایران زندگی می‌کنند. ما ترکمن‌تبار هستیم، اما به ایرانی بودن خودمان افتخار می‌کنیم. ایرانیان فوتبال را دوست دارند و بسیار پرشور هستند. در هر بازی خانگی، پرچم‌های زیادی از ایران می‌بینم و ایرانیان اغلب با من صحبت می‌کنند. این موضوع مرا خوشحال می‌کند. فقط زمانی که به شهرم می‌روم، می‌خواهم با خانواده و اسب‌ها وقت بگذارنم.

,
انتهای پیام/
]

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه