اخبار داغ

از قدیمی‌های فوتبال ایران هستم و باید از سرمربی‌ام حمایت می‌کردم؛

آزمون: ایجنت اسکوچیچ را اصلاً نمی‌شناسم؛ برکناریِ او تهِ نامَردی بوده/ در تیم ملی رفیق هستیم و از دودستگی خبری نیست!

آزمون: ایجنت اسکوچیچ را اصلاً نمی‌شناسم؛ برکناریِ او تهِ نامَردی بوده/ در تیم ملی رفیق هستیم و از دودستگی خبری نیست!
ستاره خط حمله تیم ملی فوتبال ایران گفت: من به شما قول می دهم دو دستگی ایجاد نمی کند؛ این مسائل که عنوان شده، اختلاف نظر است و مردم فریب نخورند.
[

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ سردار آزمون، مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال بایرلورکوزن پس از اتفاقات اخیر اظهار داشت: همیشه اختلاف نظر در اردوی تیم ملی بوده؛ چه در زمان قبل و چه در حال حاضر. اما دلیل نمی‌شود بازیکنان دو دسته شوند. باورتان نمی‌شود ولی من دیشب با مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد حرف زدم. مردم مطمئن باشند بچه‌ها تمام تلاش خودشان را در دیدارهای دوستانه و جام جهانی می‌کنند و برای این پرچم می‌جنگند تا آنها را خوشحال کنند

,

وی در ادامه بیان داشت: من به‌عنوان بازیکن تیم ملی وظیفه داشتم از کشورم در مواقع سخت حمایت کنم و این کار را کردم. بچه‌هایی هم که این کار را کردند، همین قصد را داشتند ولی در مورد استوری برخی از بچه‌ها که دوستان صمیمی‌ام هستند، بهتر است حرفی نزنم و خودمان بین بچه‌ها حل می‌کنیم.

,

آزمون پیرامون حمایت از اسکوچیچ عنوان داشت: خیلی از بچه‌ها ناراحت شدند و موقعی که با بچه‌ها مثل مهدی و کریم حرف زدم، موقعی نوشتند که خیلی عصبی بودند و جملات نادرستی گفتند. به ما که چاه نفت و خانه که در تیم ملی نمی‌دهند. وظیفه ماست که تا لحظه آخر از سرمربی خودمان دفاع کنیم و بچه‌ها نیز همین کار را باید انجام بدهند. ۸ سال است در تیم ملی هستم و یکی از بزرگترها به حساب می‌آیم. وظیفه داشتم.

,

او در رابطه با شایعه ارتباطش با ایجنت دراگان اسکوچیچ گفت: من اصلا ایجنت اسکوچیچ را نمی‌شناسم، اما این که می‌گویند قرارداد ۷ میلیاردی برای یک بحث تبلیغاتی بستم، اصلا درست نیست. می‌دانم آنها از چه جایی خط می‌گیرند و برای چه این کارها را می‌کنند.

,

ستاره خط حمله تیم ملی فوتبال تصریح داشت: هیچ موقع از حرف نمی‌ترسم. در مورد این که درباره من چه چیزی بگویند، نمی‌ترسم. جایگاهی که بین مردم دارم را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنم. همیشه حرف منطقی و درست را گفته‌ام. بالاخره نباید به خودم دروغ بگویم. باید با خودم رو راست باشم. پدر و مادرم طوری من را بزرگ کردند که حرف حق را بزنم و نباید از چیزی بترسم.

,

وی درباره اختلافات احتمالی‌اش با کارلوس کی‌روش خاطرنشان ساخت: کسی هستم که مربی نوجوانانم را کمک می‌کنم. کی‌روش آدمی بود که من را به تیم ملی بزرگسالان آورد. موقعی بود که وقتی به‌خاطر مادرم خداحافظی کردم، موافقت کرد. همین الان هم همینطور هستم. حاضرم همین حالا به‌خاطر آنها فوتبالم را کنار بگذارم. در آن زمان جز کی روش هیچ کسی از من حمایت نکرد. من چرا نباید از او حمایت کنم؟ او کسی بوده که من را آورد و همین الان با او در ارتباط هستم.

,

آزمون در همین باره تأکید داشت: در دو ماه اخیر با هم خیلی تماس داشتیم ولی من باید حرف حق را بزنم. خدایی ناکرده کی‌روش را بیاورند و زبانم لال تیم ملی نتیجه نگیرد، آن وقت می دانید حاشیه چقدر می‌شد؟ من وظیفه حمایت از تیم ملی را دارم و این کار را نیز ادامه می‌دهم. با این حال، امیدوارم شرایط درست شود. امیدوارم آقای اسکوچیچ از ما راضی باشد. اسکوچیچ آدم مهربانی است و امیدوارم در زندگی خود موفق باشد و به نظرم کار ما در حمایت از او اشتباه نبود.

,

این بازیکن در مورد تصمیم کمیته فنی برای برکناری اسکوچیچ گفت: این کار ته نامردی است. یک اردو مانده و این اتفاقات افتاده است. وقتی که کی‌روش هم خداحافظی کرد، چند نفر به فرودگاه رفتند؟ فقط یک راننده او به فرودگاه رفت. می‌خواهیم اخراج کنیم، دست او را بگیریم و قدرشناس باشیم. انقدر قدر نشناس نباشیم. اصلا بگوییم تاکتیک زیر صفر ولی بدون دردسر به جام جهانی رفتیم. تو را به قرآن، تو را به خدا با آدم‌هایی که از بیرون کشور می‌آیند، درست برخورد کنیم و خداحافظی درستی داشته باشیم. یک اردو مانده بود. چرا قبلا این کار را کرده‌اند؟ برای من سردار آزمون چه فرقی دارد؟ هر کسی بیاید، من هستم. گواردیولا در ۸ روز چه کاری می‌تواند انجام بدهد؟ این کار ته نامردی است و درست نبود.

,

بازیکن ایرانی بایرلورکوزن با اشاره به مهدی طارمی ابراز داشت: به مهدی خیلی احترام می گذارم و واقعا مرد است. او مثل خیلی ها ادا در نیاورده که راجع به اسکوچیچ نظر بدهد و دو هفته بعد نظرش را تغییر بدهد. مهدی را خیلی قبول دارم. کریم انصاری فرد سکوت کرده بود. من به اینطور آدم ها احترام می گذارم. ما مرد به دنیا آمدیم و باید کاری کنیم مرد از دنیا برویم. امیدوارم بازیکنان جوانی که استعداد دارند، وقتی به تیم ملی می رسند، با قلب پاک برسند. وقتی قلبتان پاک باشد، به همه جا می رسید. اگر قلبتان پاک نباشد، به هیچ جا نمی رسید. بازیکن نباید زیرآبی برود. من همیشه با مهدی در ارتباط هستم. من با آدم هایی که در لحظه حرفشان عوض می شد، مشکل دارم. حتی اگر خانواده و بستگانم باشند. به‌خاطر همین من سعی دارم از این طور آدم ها دوری کنم.

,

آزمون با گریز به بازی با بحرین و شرایط سخت تیم ملی در مقطع واگذاری نیمکتش به اسکوچیچ گفت: همیشه آدمی بودم که حرف زدم و عمل کردم. من گفتم بحرین را می بریم. من که نمی دوم؛ کاری کردم تا ببریم. من مردم و سر حرفم می مانم. پدر و مادرم طوری من را بار آوردند که به حرفم عمل کنم. بازیکن ایرانی ۹۰ درصد ادعا می کند. بازیکنی که زمان کی روش بازی می کرده و آن وقت دعوت می شد، اما پس از آن دیگر دعوت نشده، الان استوری می گذارد. او باید بپذیرد که شرایط قبل را ندارد.

,

او پیرامون یک بازیکن اذعان داشت: تو باید با خودت رو راست باشی و بدانی که افت کردی . از همه جا بیرونت کردند و باید بجنگی تا به تیم ملی برسی. من زمان کی روش که روز آخر از جام جهانی برزیل خط خوردم، با خودم رو راست بودم و گفتم حقم نبود به جام جهانی بروم چون بد بازی کردم و گفتم باید تلاش کنم. با گریه مصاحبه کردم ولی گفتم باید تلاش کنم به این جایگاه برسم. شما هم نمی گویم مثل من، اما با خودتان رو راست باشید. اینکه هی از بدنتان عکس بگذارید فایده ندارد. بدوید، اگر مرد هستید، خودتان را نشان بدهید و برای جام جهانی کمک کنید. به شخصه همه کار می کنم تا در کنار هر مربی برای تیم ملی کشورم بجنگم.

,

مهاحم تیم ملی ایران درباره اخبار جدید از تیم ملی بیان داشت: بیشتر بازیکنان وظیفه دارند جستجو کنند تا در جریان اتفاقات فدراسیون قرار بگیرند ولی کمیته فنی این تصمیم را گرفته است(با خنده). الان یک اتفاقی افتاده که نمی دانم چه چیزی درست است و چه چیزی غلط . فقط من به شما قول می دهم دو دستگی ایجاد نمی کند. این مسائل که عنوان شده، اختلاف نظر است و مردم فریب نخورند. ما دوستانِ صمیمی هم هستیم که این استوری را گذاشتیم. ۹-۸ سال است رفاقت داریم. هر کسی هم بخواهد از بازیکنان نظم تیم ملی را برهم بزند، ما بازیکنان جلوی او را می گیریم ولی امیدوارم شرایط درست شود.

,

وی در ادامه تأکید داشت: من به عنوان بازیکن نمی توانم حرفی بزنم و برای تیم ملی تصمیم گیری کنم. امیدوارم بزرگترها تصمیم گیری درستی به نفع تیم ملی باشند ولی هر کاری می کنند، با احترام کار را انجام بدهند. ۴، ۵ نفر در تیم ملی رک هستند. شما مرد باشید. وقتی به دنیا آمدید، مرد بودید و الان هم مرد باشید. شما الان رک بگویید چه اتفاقی افتاده این تصمیم را گرفتید که اسکوچیچ به درد تیم ملی نمی خورد؟ بگویید تا ما بازیکنان تیم ملی هم بدانیم.

,
سردار با پیش کشیدن موضوعی عجیب در مورد این که یکی از بازیکنان در جلسه با مسئولان از قول سایر ملی‌پوشان حرف‌هایی را مطرح کرده، گفت: من بعید می دانم آن دو بازیکن راجع به چیزی حرف زده باشند ولی بهتر است خودشان بگویند تا سوتفاهمی نشود. من با یکی از آن دو نفر که به من دروغ نمی گوید حرف زدم که گفت اصلا راجع به این موضوع (تغییر سرمربی) حرف نزدم. اما کسانی بودند که از زبان ما حرف زدند که درست نبوده. یک بازیکن از زبان ما گفته بازیکنان این سرمربی را نمی خواهند ولی ما در روی او حرف خودمان را می زنیم و این مسئله را حل می کنیم. اما باید به تیم ملی توجه کنیم.
,
 
,
آزمون در پایان ارتباط با فوتبال برتر گفت: جام جهانی تورنمنت کوچکی نیست که با این شرایط به آنجا برویم و باید تلاش کنیم. آقای خداداد عزیزی، علی کریمی و ... را از صمیم قلب دوست دارم چون بزرگ ما هستند و حرفشان همیشه برای ما حرف بوده است. من به عنوان سردار آزمون از شما خواهش می کنم از تیم ملی حمایت کنید. ما جام جهانی را پیش رو داریم و منِ نوعی در تیم ملی یک حرفی از شما می شنوم که موجب دلگرمی است و انگیزه می دهد. امیدوارم کمک کنید تا ما با حرف های شما انرژی بگیریم و حتما در اردوها حضور پیدا کنید.
,
 
,
انتهای پیام/
,
 
]

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه