اخبار داغ

برگزاری مسابقات شطرنج سیمولتانه در مرکز خرید گالریا

برگزاری مسابقات شطرنج سیمولتانه در مرکز خرید گالریا
مسابقه شطرنج سیمولتانه از ساعت 10صبح روز جمعه بیستم آبان ماه با حضور جمع کثیری از علاقه مندان این رشته ورزشی و همچنین 66 نفر از دانشجویان،شاغلین و کودکان و نوجوانان مشغول به تحصیل در مدارس تخصصی شطرنج آغاز گردید.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی مرکز خرید گالریا ، مسابقه شطرنج سیمولتانه از ساعت 10صبح روز جمعه بیستم آبان ماه با حضور جمع کثیری از علاقه مندان این رشته ورزشی و همچنین 66 نفر از دانشجویان،شاغلین و کودکان و نوجوانان مشغول به تحصیل در مدارس تخصصی شطرنج آغاز گردید.یک نفر داور بین المللی و 5 نفر داور رسمی فدراسیون شطرنج، قضاوت مسابقه را برعهده داشتند.
اقای دکتر حسن تامینی ریاست محترم فدراسبون شطرنج هم از این مسابقات نموده و در نهایت استاد بین المللی آقای آرش داغلی (با 66 برد مسابقه) را به پایان رساندند.
خاطرنشان میگردد در پایان مسابقات سرکار خانم زهرا نباتی به عنوان نفر اول موفق به دریافت جایزه ویژه بیست میلیون ریالی گردیده و همچنین با نظر استاد آرش داغلی 6 نفر از بازیکنان مستعد که عملکرد و امتیازات بهتری نسبت به بقیه بازیکنان از خود نشان دادند، موفق به دریافت جوایز ویژه ده میلیون ریالی و اخذ لوح یادبود گردیدند.درهمین خصوص عناوین برترین بازیکنان این دوره از مسابقات در ادامه اعلام گردید.
نفر اول سرکار خانم زهرا نباتی
نفر دوم سرکار خانم فاطمه نوروزی
نفر سوم جناب آقای هوراد شکری
نفر چهارم جناب آقای آیدین حسینی نسب
نفر پنجم جناب آقای عرفان ارباب زاده
نفر ششم جناب آقای محمد نوروزی

لازم به ذکر است مسابقه شطرنج سیمولتانه(یا بازی همزمان استاد با شرکت کنندگان) در راستای همکاری های متقابل مرکز خرید گالریا و فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران برگزار گردیده و مرکز خرید گالریا بعنوان مجری این گونه فعالیت ها در آینده پیش از پیش خواهد درخشید. 

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه