اخبار داغ

معرفی 18 نفر از بهترین سئوکار ایران

معرفی 18 نفر از بهترین سئوکار ایران
در این محتوا از وبسایت راه دانا می خواهیم شما عزیزان را با لیستی از معرفی بهترین سئو کاران ایران و حتی تهران آشنا کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هدف از نگارش این محتوا که توسط گروه تکنولوژی راه دانا dana.ir جمع آوری شده که صرفا معرفی لیستی از بهترین سئوکاران ایران می باشد و باید بدانید که بهترین متخصصین در زمینه سئو کدام افراد بوده و چقدر با آن ها آشنا هستید. البته این را هم باید بیان کنیم که بسیاری از سئوکاران هستند که اغلب هیچ گونه اطلاعاتی از آن ها وجود ندارد و در حوزه کاری خود جزء بهترین و موفق ترین افراد می باشند.

معرفی بهترین سئوکاران ایران

معرفی لیست بهترین سئوکاران ایران

طی زحماتی که گروه خبری راه دانا برای جمع آوری اطلاعات مربوطه در این زمینه بدست آورده است, در ادامه شما را با لیستی از بهترین سئوکار ایران بالخصوص استان تهران آشنا می کنیم که عبارتند از:

 1. افشار حشمتی پور

یکی از افرادی که اسم او را کمتر کسی شنیده و جزء بهترین سئوکار ایران بالخصوص تهران محسوب می شود, جناب افشار حشمتی پور نام دارد که بروز برخی از اتفاقات جالب در زندگی او سبب تمایل این فرد به سمت سئو و موفقیت وی در این عرصه گردید. در محتوایی که قبلا با کد خبری https://dana.ir/1913302 منتشر کردیم گفتین که گروه پاخوروب چگونه هزینه سئو سایت را برای افراد ساکن شهر کرج کاهش داده و همین فاکتور سبب رشد بیزینس و رجوع بسیاری از پروژه های بهینه سازی سایت با قیمت سئو تضمینی به آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب گردیده است.

در حال حاضر جناب افشار حشمتی مالک چند کسب و کار اینترنتی بوده و تمامی آن ها از طریق سئو یه موفقیت رسیده اند و تاکنون به بیزینس های زیادی در این زمینه مشاوره تخصصی و حرفه ای داده اند. برای ارتباط با مهندس افشار حشمتی پور می توانید از طریق وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ پاخوروب به نشانی اینترنتی  www.pakhorweb.ir  و شماره تماس: 09019154477 – 021836214581 و پیج اینستاگرام Instagram.com/pakhorweb با وی در ارتباط باشید.

 1. امین اسماعیلی

جناب اسماعیلی در حال حاضر مدیر عامل آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسیما بوده و یکی از دلایل موفقیت وی, علاقه به آموزش و یادگیری است. راه های ارتباطی: آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسیما به نشانی اینترنتی  https://websima.comو شماره تماس: 02191077701 و پیج اینستاگرام Instagram.com/websima  می باشد.

 1. ناصر رسولی

افرادی که جناب مهندس ناصر رسولی را می شناسند به دلیل تحقیقات وی در زمینه روش های کلاه سیاه و PBN بوده که بالغ بر 8 سال تجربه خود را در سئو انواع سایت ها به منصه ظهور رسانده است. راه های ارتباطی با جناب رسولی به نشانی اینترنتی seo-hub.info و آیدی تلگرام https://t.me/seo_skill می باشد.

لیست بهترین سئوکار ایران

 1. میلاد شولی

میلاد شولی یکی از بهترین متخصصین سئو در ایران به شمار می رود که تیم جستجوی ترافیک دیجی کالا را بر عهده دارد.ارتباط با میلاد شولی از طریق لینکدین https://www.linkedin.com/in/miladshooli میسر می باشد.

 1. محمد شهپری

محمد شهپری در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ موفق بوده و در این زمینه بسیار متخصص هستند. راه های ارتباطی با مهندس شهپری از طریق وبسایت shahrahdigital.com و آیدی اینستاگرام: seo.manager و توییتر: seomanagerir می باشد.

 1. امید دندان نما

امید یکی از قدیمی ترین متخصصین سئو در ایران است که از سال 1381 شروع به کار کرد. راه های ارتباطی با امید جان از طریق وب سایت: infojob.ir و آیدی اینستاگرام: infojobiran و شماره تماس 09130260046 می باشد.

 1. محسن طاوسی

محسن طاووسی یکی از فعال ترین کارشناسان سئوی ایرانی بوده که علاوه بر پروژه های شخصی و کاری به آموزش سئو نیز می پردازد. بررسی تاریخچه فعالیت آن می تواند نشانگر خوبی برای توانایی آن در انجام سئو خارجی و داخلی بوده باشد. راه های ارتباطی با جناب طاووسی از طریق وب سایت https://mohsentavoosi.com و شماره تماس 09126104730 می باشد.

 1. علی حسینی

علی حسینی به خاطر تعداد پروژه هایی که به سرانجام رسانده به عنوان بهترین سئوکار می شناسند. چالش های این روزهای علی حسینی آموزش سئوکاران جوان در وبسایت خودش به عنوان سئولب است که میتواند نقطه موفقی برای افراد باشد. راه های ارتباطی با جناب حسینی از طریق وبسایت seolab.ir می باشد.

 1. رضا شیرازی

رضا شیرازی را می توان جزء بهترین سئوکاران ایران نامید و سوابق این فرد حاکی از متخصص بودن او می باشد. وی نویسنده یا مترجم بسیاری از مقالات و کتاب ها در زمینه بازاریابی اینترنتی و برنامه نویسی نیز هستند که نشانه تخصص وی در این حیطه می باشد. راه های ارتباطی با وی از طریق وبسایت های https://www.rezashirazi.com و web24.ir می باشد.

 1. امین هاشمی

به گفته خود امین هاشمی, کارش را با برنامه نویسی PHP شروع کرده و سپس به سئو رسیده که به جرات می توان گفت دوره های آموزشی امین هاشمی از مفیدترین دوره های سئو و دیجیتال مارکتینگ در وبسایت می باشد. دوره آموزشی او با عنوان مگاسئو برای افراد در دسترس بوده و می توانید بدون مراجعه حضوری به صورت آنلاین در جلسه مورد نظر حضور داشته باشید. راه های ارتباطی با جناب امین هاشمی از طریق https://aminhashemy.ir و farin.academy است.

 1. عادل طالبی

جناب عادل طالبی از افراد متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ بوده دارای مدرک mba در این زمینه هستند. تنها راه ارتباط با مهندس عادل طالبی از طریق وبسایت https://atalebi.com و تلگرام sitesupport@  می باشد.

بهترین سئوکار ایران کیه

 1. حسین یوسفی

اکوسیستم سئوی ایرانیان، حسین یوسفی را به عنوان فردی آرام و عمیق می شناسد که درک وی از دیجیتال مارکتینگ او را به بهترین استاد سئو تبدیل کرده است. بیشتر کلاس های ایشان به صورت حضوری و به دور از تبلیغات رسانه ای می باشد. راه های ارتباطی با مهندس یوسفی از طریق وبسایت https://hosseinyousefi.ir/ و شماره تماس 09379711310 می باشد.

 1. بابک بنیادی

بابک بنیادی را نه تنها یکی از بهترین متخصصان سئو در ایران بوده بلکه فعالیت های گسترده ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا نیز دارد. جمله مشهور وی که می گوید" سئو زمین ناهموار بود و هست، اما مکان مورد علاقه من برای کاوش در این حوزه است. " راه ارتباطی با این متخصص از طریق modir.academy  و آیدی اینستاگرام babak25th می باشد.

 1. محمد افشار

جناب محمد افشار را جزء بهترین سئوکار می دانند که در زمینه دیجیتال مارکتینگ بسیار زیاد فعال هستند. راه های ارتباطی با جناب افشار از طریق وبسایت mohammadafshar.ir و آیدی اینستاگرام mohammadafshar.ir می باشد.

 1. مهران منصوری فر

جناب مهران منصوری نیز یکی از محبوب ترین متخصصین کسب و کار اینترنتی بالخصوص سئو بوده که او را می توان جزء بهترین سئوکار ایران و حتی در استان تهران نامید. راه های ارتباطی با جناب مهندس منصوری فر از طریق وبسایت modireweb.com و آیدی اینستاگرام modireweb می باشد.

 1. امیر قمصری

جناب قمصری کار خود را با واردشدن در حوزه امنیت وب شروع کرده و از در سن 19 سالگی علاقه خود را به زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ بدست آورد. راه های ارتباطی با مهندس امیر قمصری از طریق وب سایت newseo.ir و آیدی اینستاگرام topnewseo می باشد.

 1. مهدی رودکی

مهدی رودکی را کمتر کسی می شناسد اما جامعه سئو ایران مدیون این فرد است چرا که پایه گذار این مبحث در کشورمان می باشد. راه های ارتباطی با مهنس رودکی از طریق وبسایت roudaki.com و ایران سئو می باشد.

 1. ابراهیم حنفی

ابراهیم حنفی را با عنوان آقای سئوکار می شناسند که تمایل وی به حوزه سئو از سال 1386 شروع شد و در این زمینه موفقیت های زیادی را بدست آورد. راه های ارتباطی با مهندس حنفی از طریق وبسایت ehm.ir و آیدی اینستاگرام instagram.com/mr.seokar   می باشد.

منبع: تحقیقات میدانی رسانه راه دانا و آژانس های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره سئو همچون پاخوروب, وبسیما, وب24 و...

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه