اخبار داغ

حسن روحانی:

ثبت‌نام کردم تا به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنم

ثبت‌نام کردم تا به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنم
رئیس‌ دولت‌های یازدهم و دوازدهم گفت: برای انتخابات مجلس خبرگان اعلام آمادگی می‌کنم که در معرض رأی مردم قرار گیرم تا اگر کاری از دست من برمی‌آید به وظیفه خود برای کشور و مردم عمل کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی پس از ثبت‌نام برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات کشور اظهار کرد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری مهمترین انتخابات ملی و کشوری است به دلیل اینکه در سایه این انتخابات نمانیدگان ملت برای خبرگان تعیین می‌شوند تا در روزی که لازم است با رای خود رهبری نظام و امت اسلامی را تعیین کنند.

وی افزود: به همین دلایل این مجلس اثر رای بالاتری دارد. نمایندگان این مجلس هم باید تلاش کنند که وظایف مجلس خبرگان و اهمیت آن را برای مردم تبیین کنند تا آشنایی مردم با آن مجلس بیشتر شود. در دور اول خبرگان کار عظیمی بعد از رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی انجام شد و تا امروز هم این مجلس به وظایف خود در چارچوب قانون مشغول بوده است.

روحانی یادآور شد: من سه دوره نماینده خبرگان بودم و طبیعی است که این دوره هم شرکت کنم. من بارها در معرض آرای ملت بودم، چه سه دوره در خبرگان، چه پنج دوره در مجلس شورای اسلامی و چه دو دوره در انتخابات ریاست جمهوری، این دوره خبرگان هم اعلام آمادگی می‌کنم که در معرض رأی مردم قرار گیرم تا اگر کاری از دست من برآید به وظیفه خود برای کشور عمل کنم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه