اخبار داغ

زاکانی در جمع خبرنگاران:

قرار است با برنامه و کارنامه تا آخر پای مردم بمانم/ گفتمان خدمات صادقانه را در دولت خدمت‌ محور قرار خواهم داد

قرار است با برنامه و کارنامه تا آخر پای مردم بمانم/ گفتمان خدمات صادقانه را در دولت خدمت‌ محور قرار خواهم داد
شهردار تهران گفت: قرار است با برنامه و کارنامه تا آخر پای مردم بمانم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران پس از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یاد و خاطره امام امت، شهیدان انقلاب و دفاع مقدس، شهیدان مدافع امنیت و سلامت، شهدای محور مقاومت از جمله زنان و کودکان مظلوم غزه و شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی و سید شهیدان خدمت آیت الله رئیسی و همراه ایشان را گرامی می دارم. 

وی افزود: رئیسی عزیز ما مومن، متندین و انقلابی و اهل منطق بود. لذا نسبت درست او با ولی و امام جامعه تبعیت با مردم ایران عزیز، خدمت و صداقت و با مسئولان تعامل و انسجام بود. 
در عرصه بین الملل نیز نسبت شهید جمهور ما با دوستان انقلاب اسلامی و ایران عزیز حمایت و با دشمنان آن مخالفت صریح و مقاومت شجاعانه بود. 
منت می کشید که خدمت کند و هیچ وقت برای بازی ریاست، بلندی نجست بلکه پیگیر اوج گرفتن به سوی خدا با خاکساری در برابر مردم بود. شهید رئیسی به انقلابی بودن خود افتخار کرد و قرآن و تصویر حاج قاسم را به دست گرفت. او به راه خویش مطمئن بود و با آرامش رفت. او بسیجی بود و بسیجی ماند و مگر نه اینکه پایان مأموریت بسیجی شهادت است. 

کاندیدای ریاست جمهوری گفت: اندوخته سه سال دولت رئیسی همان راه جمهور است، ترسیم جهت گیری درست در مسیر انقلاب و ایجاد شرایط ثبات برای ایران عزیز است. وضعی که با زمان شروع دولت سیزدهم قطعاً قابل مقایسه نیست. اکنون براساس وظیفه و با دعوت نخبگان دانشگاهی و حوزوی و فعالان سیاسی و مردمی آمده ام تا با مشارکت مردم خط اصلی انقلاب و گفتمان خدمت صادقانه را در دولت خدمت محور قرار دهیم. 

وی بیان کرد: قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم، قرار نیست که مردم در فشارهای اقتصادی بی پناه بمانند. قرار نیست که از آمدن میان مردم واهمه داشته باشیم، قرار نیست که سختی ها فقط برای قشر خاصی از مردم باشد، قرار نیست در برابر دشمنان انقلاب و ملت رشید ایران منفعل و تابع باشیم، قرار است تا به مدد الهی و یاری شهیدان و در تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و به پشتوانه ملت با حرکتی جهادی و با پشتوانه شناخت مطلوب از شرایط امروز کشور و با برنامه ای جامع و دقیق و با تحول معنوی و مادی، جهش بزرگی را در تکمیل سریعتر این مسیر رقم بزنیم. 

زاکانی تصریح کرد: قرار است با برنامه و کارنامه، برای پیشرفت ایران عزیز و حل مشکلات مردم با محوریت عدالت و رفع فساد و تبعیض تا آخر پای کار مردم بمانم. قرار است با برنامه و کارنامه بر مدار مردم زمینه رفع چالش ها فراهم شده و گره از اقتصاد کشور و سفره مردم باز شود. قرار است تا نگذاریم  جریان تحریف را دوباره حاکم کنند و کتاب تاریخ را برنامه تحول جا بزنند و خاطرات سیاسی خود را به آرزوی مردم تبدیل کنند. قرار است به امید الهی با مشارکت مردم در هشت محور اصلی دولت خدمت را در راه جمهور برای تعالی ایران عزیز تشکیل دهم.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه