اخبار داغ

پورمحمدی در جمع خبرنگاران:

یقین دارم می توانستیم در شرایطی بسیار بهتر از این باشیم

یقین دارم می توانستیم در شرایطی بسیار بهتر از این باشیم
کاندیدای ریاست جمهوری گفت: نگرانی های مردم را نباید نادیده گرفت. یقین دارم می توانستیم در شرایطی بسیار بهتر از این باشیم از این رو اندوهگینم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی پورمحمدی دبیر عالی مجمع روحانیت مبارز و وزیر کشور دولت نهم پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جوانی و میانسالی خود را در مسئولیت های سخت، اثرگذار و پرچالشی گذرانده ام، اظهار کرد: ما سرشار از آرزوهای بالابلندی بودیم اما امروز در جایی که می خواستیم نیستیم. بی گمان گام های بلندی برداشتیم و دستاوردهای انکارناپذیری داریم اما ناکامی ها و کاستی های آزاردهنده نیز کم نبوده است.

وی که هم اکنون دبیرکل جامعه روحانیت مبارز است، گفت: من فراز و فرودهای سیاستگذاری کشور را می شناسم و می توانم بگویم در 45 سال گذشته با مسائل پیدا و رازهای پنهان و مشکلات خُرد و کلان داخلی و خارجی آشنا هستم. 

پورمحمدی در ادامه با بیان اینکه من صرفا از دور دستی بر آتش نداشته ام و بی خبر از ظرفیت های این سرزمین نیستم، عنوان کرد: من به توان برجسته جوانان و زنان کشورم و همچنین هوش مصنوعی باور عمیق دارم. نگرانی های مردم را نباید نادیده گرفت. یقین دارم می توانستیم در شرایطی بسیار بهتر از این باشیم از این رو اندوهگینم.

این وزیر دادگستری اسبق در پایان تأکید کرد: نام دولت چهاردهم «دولت قرار» و اولویت های آن عدالت، ثروت و قدرت خواهد بود. قرار من با شما تحقق این 3 اولویت کلیدی است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه