اخبار داغ

رئیس اداره بهزیستی دلگان:

روستاهای دلگان صاحب مهد کودک می شوند/ سرو یک وعده غذای گرم برای جلوگیری از سوء تغذیه کودکان

روستاهای دلگان صاحب مهد کودک می شوند/ سرو یک وعده غذای گرم برای جلوگیری از سوء تغذیه کودکان
رئیس اداره بهزیستی دلگان از تاسیس مهدکودک در روستاهای این شهرستان خبر داد.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دلگان پرس، اسماعیل بهزادی رئیس اداره بهزیستی دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در کلیه روستاهای این شهرستان مهد کودک تاسیس می شود اظهار داشت: متقاضیان جهت تاسیس مهدکودک به این اداره مراجعه کنند.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, دلگان پرس,

وی با بیان اینکه در روستاها یک وعده غذای گرم در مهد های کودک سرو می شود افزود: این طرح با هدف جلوگیری از فقر فرهنگی و سوء تغذیه کودکان در روستاهای شهرستان دلگان اجرا خواهد شد.

,

رئیس اداره بهزیستی دلگان با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در این شهرستان اجرا می شود گفت: متقاضیان با تکمیل مدارک و تایید آن توسط شوراهای روستا به این اداره مراجعه کنند.

,

اسماعیل بهزادی با اشاره به اینکه متقاضیان باید دارای شرایط خاص و ویژه ای برای تاسیس مهدکودک باشند تصریح کرد: با توجه به اینکه بافت جمعیتی روستاها نسبت به شهر کمتر می باشد، خود موسسین از مربیان مهدکودک می باشند.

,

وی با تاکید بر اینکه از کار و نحوه فعالیت این مهدکودک ها بصورت سرزده بازدید خواهد شد اضافه کرد: در صورت مشاهد تخلف در مهد کودک، پروانه آن باطل خواهد شد.

,

رئیس اداره بهزیستی دلگان خاطر نشان کرد: آغاز کار مهدکودک ها، از اول مهرماه همزمان با آغاز بازگشایی مدارس در سراسر کشور خواهد بود.

,

انتهای پیام/

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه