اخبار داغ

ایران ۶ - عمان ۳؛

جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا| پرواز ساحلی بازان به فینال با کشتن گربه سیاه

news-details
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شد با برتری مقابل عمان راهی فینال جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا امروز شنبه با قضاوت حسن عابد ربه به مصاف عمان رفت که در نهایت این دیدار با برتری ۶ بر ۳ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به پایان رسید تا تیم ایران با اقتدار به فینال راه پیدا کند.

در ۱۲ دقیقه اول تیم ملی عمان که همواره گربه سیاه تیم ملی کشورمان بود، ملی‌پوشان ما را غافلگیر کردند و این نیمه نفس‌گیر با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در این نیمه برای ایران محمد علی مختاری و سیدمهدی میرجلیلی (دروازه‌بان) گلزنی کردند.

ملی‌پوشان ساحلی کشورمان در نیمه دوم رفته رفته نبض بازی را در اختیار گرفتند و موفق شدند با گل‌های محمد علی مختاری، عباس رضایی و علی میرشکاری اختلاف را به ۳ گل افزایش دهند. در دقایق پایانی این نیمه صالح محمد توانست یکی از گل‌ها را جبران کند در نتیجه ۱۲ دقیقه دوم با برتری ۵ بر ۳ ایران به پایان رسید.

امیر حسین اکبری یک گل دیگر در ۱۲ دقیقه سوم به ثمر رساند تا در نهایت تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با برتری ۶ بر ۳ راهی فینال جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا شود.

قبل از این دیدار تیم ملی ژاپن موفق شد با نتیجه ۵ بر یک امارات را مغلوب کند و راهی فینال جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا شود. ملی‌پوشان ساحلی کشورمان نیز با برتری مقابل عمان حریف سامورایی‌ها در این مرحله شدند. دیدار فینال و رده‌بندی فردا برگزار خواهد شد.

ژاپن با ۸ بار حضور در فینال و ۳ عنوان قهرمانی پرافتخارترین کشور در این مسابقات نام دارد و تیم ملی کشورمان به دنبال کسب سومین قهرمانی خواهد بود.

ایران تا کنون دو بار در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ موفق به کسب مقام قهرمانی شده است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه